Täällä oli asiasta ehdotus,Ruotsissa se on jo käytäntöä:
http://www.aftonbladet.se/vss/karleksex/story/0,2789,686743,00.html
http://www.aftonbladet.se/vss/karleksex/story/0,2789,686743,00.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
jaksaisit katsoa hiukka viestejä niin,näkisit että,aiheesta jo keskusteltu on,pari päivää sitten.Vanha idea,Pilmari alotti keskustelun.Jatkappa siittä.
Tiedän sen mutta se aihe ei enää ole esillä!
ja aihe olis esillä vieläkin,jos näitä sun kaltaisias alottajia ei tässä puöris.Aihe oli mielenkiintonen.Aina voi jatkaa edellisestä komentista.
parempi systeemi olisi kuten Jippiillä eli että suosittu ja viimeksi vastattu aihe nousee pintaan,ei se edellinenkään sinkkusormusaihe monia vastauksia saanut sitäpaitsi,tässähän aloittaja vain todistaa idean jo otetun käytäntöön Ruotsissa,älä aina narise!
Ei haitanne.Joillakin on tarkoitus sabotoida keskusteluja laittamalla uuden sanakaltaisen esiin.
Tällaista on ollut liikkeellä. Ylläpito voisi tietysti siirtää puheenvuorja palstalla muuallekin kuin roskakoriin.
Minusta pääasia on keskustelu asioista,
Hyvä keskustelu kaipaaerilaisia mielipiteitä useampia eli kymmenen, parikymmentä ja sen jälkeen ketjussa saattaisi olla eriymisiä esim:
- Tarvitaanko sormusta
- Millainen srmus kullekin kuhunkin tilanteeseen
--tutustunuínen
--seíkkailu
--´matka ym,seura
Tositarkoitus
- avoliitto
- avioliittotarkoitus
aihetta tästä,sitäpaitsi avaaja mainitsee kyllä asiasta jo täällä puhutun,oletko kateellinen äijä kun ei aiheeseesi enempää vastattu ja se häipyi?
että vastauksista saa selvän, kirjoittajasta sitä ei saa tekemälläkään.