pelkään...

Ettei poliisi saa tätä juttua päätökseen ja joudumme hamaan tappiin tätä miettimään.Voihan surkeus...:(
3310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toivottavasti ei nyt mene elämä pilalle moisen asian
vuoksi jos tätä asiaa joudut päivittäin vatvomaan
suosittelen käyntiä ammattiauttajalla....

Äänestä
  • Niin joudunkin.Tämä on ahdistavaa.Joudun vielä syömään monet mömmöt tämän takia.VOI VOI VOI JA VIELÄ KERRAN VOI.

    Äänestä

  • proffan tytär kirjoitti:

    Niin joudunkin.Tämä on ahdistavaa.Joudun vielä syömään monet mömmöt tämän takia.VOI VOI VOI JA VIELÄ KERRAN VOI.

    Muista että me kaikki olemme kuitenkin kaikki sinun
    kohtalonveljiä ja sisaria,muista ettet ole tässä asiassa yksin,toivon että saat joskus mielenrauhan
    peace....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


proffan tytär kirjoitti:

Ettei poliisi saa tätä juttua päätökseen ja joudumme hamaan tappiin tätä miettimään.Voihan surkeus...:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu