...alottaa täällä nyt sit mitään ei kiinnosta/ihan turha jätkä juttuja!! Jos ei keksi mitään hyvää sanottavaa ihmisestä ni voi olla hiljaa!! Tommi ei varmasti ole tehny mitään pahaa, päinvastoin!! Ihanan symppis ja iloinen ihminen..Jalat maassa tyyppi :)
Vastaukset 1
- highjump
pakko on ottaa kantaa evilään.Pitää van varotella ettei se kuuuisa neste ala nousta ylös kurkkuun ja jopa korvien väliin.Siellä liian kauan muhiessa saa aikaan ikäviä sivuvaikutuksia ja urala on tapana sen jälkeen hiipua.Jo näinkin äkkiä tuntuu keulivan aika kovasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502