Toivottavasti Mr. Evilä pitää suunsa supussa eikä päästä sammakoista suustaan.
Turhan monet jonkinmoisesta menestyksestä nautineet ovat ryhtyneet itseään kehumaan ylenpalttisesti jääden kuitenkin pelkäksi pyrstötähdeksi. Tai sitten parjaavat urheilujohtoa, poliitikkoja sekä muitakin päättäjiä rahoituksen niukkuudesta, valmennuksen heikkoudesta ja mahdollisuuksien puutteesta.
Ylpeä saa ja pitää olla suorituksestaan mutta jatkossakin olisi hyvä keskittyä nimenomaan urheiluun. sehän on pääasia. Muu tulee siinä sivussa, jos on tullakseen.
Valittamalla saa aikaiseksi vain ristoulmaloita ja harrihakkaraisia.
Asialinjalla
jore
0
318
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä831601Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691531Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2661252Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691252- 56857
- 65834
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em64827Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40811- 40797
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44771