Kiitos vielä kerran aivan mahtavan urheiluelämyksen tarjoamisesta!
Yleensä en seuraa yleisurheilua, mutta näitä kotikisojamme aina välillä katsoin. Onneksi jätin lauantain saunavuoron väliin ja jäin jännittämään television ääreen pituushyppykisaa.
Uskoin, että hyvällä tuurilla pronssimitali voisi tulla, koska tv:stä näkemästäni haastattelustasi saattoi päätellä, että fyysisen kunnon lisäksi sinulla on henkistä kanttia ja itseluottamusta. Etkä pettänyt odotuksia, vaan venyit siihen, minkä moni ei enää uskonut Suomen osalle tulevan näissä kisoissa: mitaliin.
Hienoa, jatka samaan malliin. Sinussa on sopivasti persoonallisuutta, itseluottamusta ja positiivista asennetta. Olet piristysruiske Suomen yleisurheilulle!
Hienoa, Tommi
ei-penkkiurheilija
1
518
Vastaukset
- ei-penkkiurhelija
Vaikka mitalia ei olisi tullutkaan, olisi kisa joka tapauksessa ollut jännittävä venymiskykysi ja taistelutahtosi ansiosta. Mitali vain sitten kruunasi elämyksen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1443963Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville633614Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122924Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1152514- 1752176
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa311556Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka481439- 541272
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih161053Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1101043