Bioresonanssihoito

Onko kukaan käynyt bioresonanssihoidossa? Havaitseeko laite jo olemassa olevat sairaudet? Miten homeopaattisia valmisteita määrätään? Auttaako hoito?
32438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Bio sitä ja tätä. Humpuukia.
Mä pistän sut peltikaappiin ja sinne muutaman
vilkkuledin kattoon. Olet kaapissa 15 min
per hoitokerta. Hoito kestää vuoden ja niitä
tarvitaan noin 52 - 104 kpl.
Hoitokerta maksaa vain 199 e ALV.

Ottakaa nyt jukoliste selvää EDES vähän mitä
humpuuki on ja miten se ilmenee.

Äänestä

Erittäin hyviä kokemuksia ko. hoidosta pitkäaikaissairauden hoidossa. Olen myös kuullut muiden samanlaisia kokemuksia. Varmaan tyytymättömiäkin on ollut, mutta omiin korviini on kantautunut vain kehumista.

Äänestä
  • Sama täällä!!!Erittäin hyviä kokemuksia ollaan saatu esim. hiivasyndrooma on kadonnut kokonaan meidän perheestä! Ja paljon muutakin...
    On auttanut ja helpottanut meidän elämää suunnattomasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaa kirjoitti:

Onko kukaan käynyt bioresonanssihoidossa? Havaitseeko laite jo olemassa olevat sairaudet? Miten homeopaattisia valmisteita määrätään? Auttaako hoito?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu