WINDOWS MEDIA PLAYER!!

joo nyt tuli vika mediaplayeriin...eli kappaleet lähtee pyörimään mutta ääntä ei kuulu.. kävi teksti kerran jostain laajennuksista.. mikä on vikana?
4308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

onko mute eli mykistys päällä ?

Äänestä
  • ei ole! ja siinä on joku vikanat enkä voi asentaa edes uutta mediaplayeria.. tulee tekstejä et pysty palauttamaan käytössä olevan windows version mukana toimitettua mp versiota

    on usuositeltavaa että valitset peruuta otat järjestelmän palauttaminen toiminnon ja päivität windos käyttöjärjestelmän windows media player 10 ohejlamma vasta sitten

    Äänestä

  • mikkoöoöoö kirjoitti:

    ei ole! ja siinä on joku vikanat enkä voi asentaa edes uutta mediaplayeria.. tulee tekstejä et pysty palauttamaan käytössä olevan windows version mukana toimitettua mp versiota

    on usuositeltavaa että valitset peruuta otat järjestelmän palauttaminen toiminnon ja päivität windos käyttöjärjestelmän windows media player 10 ohejlamma vasta sitten

    koko tietokoneen äänet ei toimi...ei ole ilmeisesti playerissä vika

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikkoöoöo kirjoitti:

joo nyt tuli vika mediaplayeriin...eli kappaleet lähtee pyörimään mutta ääntä ei kuulu.. kävi teksti kerran jostain laajennuksista.. mikä on vikana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu