Millionguide

eli onko noi totta vai pelkkää hugalabugala juttua.Jo jollain on toi Niin voitko vastata ja laittaa pari juttuu tosta
4424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sen verran hugalabugala juttuu et ne ei auta mitään... yht hyvin voi kysyy kavereilt et kuinka saa iisist rahaa.. mä tapan green dragonei ja myyn bonet&hidet



cb 94
total 1230

Äänestä
  • onks sul millionguide.jos on voitko myya?

    Äänestä

tää on hyvä tapa: hommaa d-hally ja ring of wealth ja sit meet taverley dungeonii tappaa black demoneit sillee ettet itte vahingoitu.Ne pudottaa joskus(ei mitenkään harvinainen droppi) dragon med helmei. Voit myyä dragon med helmei 1.3 mil kappale.

Äänestä
  • kerro miten saan helposti rahaa freessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oldmaster92 kirjoitti:

eli onko noi totta vai pelkkää hugalabugala juttua.Jo jollain on toi Niin voitko vastata ja laittaa pari juttuu tosta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu