Kuusamon seudulla 3 mattiais-kissanpentua vailla kotia. 2 urosta (harmaa-valkiosia)ja 1 narttu(harmaa-beessi).
Syntyneet 15.4. joten eivät vielä luovutusiässä. Ovat jo sisäsiistejä (käyttävät hiekkalaatikkoa) sekä syövät kotiruokaa ja raksuja emon imetyksen lisäksi.
kissanpentuja Kuusamossa
7
1731
Vastaukset
- kiva kiva
Kiva, että laitoit yhteystietosi reilusti näkyviin!
Oletko ajatellut antaa pennuillesi jotakin muutakin kuin naksuja? Vaikkapa matolääkityksen?- miina
Näemmä sinä olet yksi niistä ihmisistä jonka takia en laittanut yhteystietojani vielä näkyviin. Mitä sinä sillä tiedolla tekisit kun et ilmeisestikään ole kiinnostunut kissan ottamisesta?
Mitä tarkoitit idioottikommentillasi "oletko ajatellut antaa..." NO en tietenkään ole ajatellut! Ei tarvitse ylipäätään ajatella mitään kun sinunlaisiasi viisaita ihmisiä neuvomassa.
Mielestäni kaikista kissan hoitoon ja luovutukseen liittyvistä asioista voi keskustella siinä vaiheessa kun olen löytänyt sopivan uuden omistajan.
Bite this.
- Anonyymi
Hei Miina! Ystäväni olisi kiinnostunut kissanpennusta..aikuisen kissan kaveriksi! Miten pystyttäisiin sopimaan.. Onko sulla esim. Jossain mustissa ja mirrissä ilmoitusta?!
- Anonyymi
Kissat on jo vanhoja,kuten ilmoituskin.Miksi kaivelet vanhoja juttuja?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kissat on jo vanhoja,kuten ilmoituskin.Miksi kaivelet vanhoja juttuja?
Miksi kiukkuilet taas täällä?
- Anonyymi
jono
- Anonyymi
Onko kissanpentua vielä vapaana? Minkä hintasia ovat,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t535550Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo953448Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel463330Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L762537SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa
SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral592403Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi751907Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei3091755Anteeksi T
Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa71216Ville Rajainmäki, 25, omaishoitaja
Hän on 65 eläkeikääntyneen avustajana 24/7 Kerrankin omaishoitajaa arvostetaan ja maksetaan asiaankuuluvaa, 3000€, pal261140- 1381088