Nokialogia

31088
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ehkä tuolla Koreassa opiskelulla varaudutaan siihen, että kun Samsung tai jokuu muu firma sieltä suunnalta (kenties) ostaa Nokian niin mukana olisi edes yksi suomalainen johtoportaassa.

Muuta mielenkiintoista tuossa artikkelissa ei
kyllä ole.

Äänestä
  • Joku kakara opiskelee Koreassa niin se perii Nokian johtajan viran. Nehän on nykyään perinnöllisiä?

    Täällä ajatus juoksee vielä vapaammin kuin sanomalehden toimituksessa.

    Äänestä

  • Höh höh kirjoitti:

    Joku kakara opiskelee Koreassa niin se perii Nokian johtajan viran. Nehän on nykyään perinnöllisiä?

    Täällä ajatus juoksee vielä vapaammin kuin sanomalehden toimituksessa.

    Kerro parempi selitys? Eihän koko stoorissa ollut mitään järkeä muutenkaan. Anna vaan mielikuvituksesi vapaasti lentää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kremnologi kirjoitti:

http://www.melankolia.net/kari/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu