KEEWAY

Onks toi keeway joku uus patteri-mopo. meinaa ku joka toine keskustelu alkaa sanalla keeway
51189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On uusi laadukas moposkootteri, hinta oin vaan mopoksi aika kova, mut toimiva vehe kuitenkin

Äänestä

Kyl toi keeway on kyl ihan vitun paska. ei tee mitää. kävin varsi kokeilee ja melkkee hajos kahtii. et semmonen huippumopo.

Äänestä
  • Ettei sulla oo varaa moposkootteriin, ajele vaan sillä isin osmal fillarillas

    Äänestä

  • Eipä sitä paljon kannata sanoa että onko paska, jos ei ole ajanut ku koeajon. Keeway on hyvä hinta/laatu suhteeltaan! ei oo omassa ainakaan ollut mitään vikaa ja ajettu n.4tkm

    Äänestä

  • keewayn omistaja kirjoitti:

    Eipä sitä paljon kannata sanoa että onko paska, jos ei ole ajanut ku koeajon. Keeway on hyvä hinta/laatu suhteeltaan! ei oo omassa ainakaan ollut mitään vikaa ja ajettu n.4tkm

    UPEE! toukok-syysk 2006 lähes 13000km!!! max 340/pv, 2000km/5vrk, MAHTAVA LAITE! FOCUS!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ALCOHOL 120% kirjoitti:

Onks toi keeway joku uus patteri-mopo. meinaa ku joka toine keskustelu alkaa sanalla keeway

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu