Pistelasku virhe

Kuin on mahdollista, että Mclarenilla on yhteensä
105 pistettä, vaikka Räikkösellä on 61 pistettä ja Montoyalla 34p ??? Eiköhän Mclarenilla pitäs tuolloin olla 95p ??
1562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Montoyan poissaollessa McLarenilla pari kisaa ajoivat Alexander Wurz ja Pedro de la Rosa. Wurz keräsi 6 pistettä ja de la Rosa 4 pistettä, eli yhteensä ne puuttuvat 10 pistettä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jallu kirjoitti:

Kuin on mahdollista, että Mclarenilla on yhteensä
105 pistettä, vaikka Räikkösellä on 61 pistettä ja Montoyalla 34p ??? Eiköhän Mclarenilla pitäs tuolloin olla 95p ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu