Hiekka

Apulanta2147354

Vaikee kuolla kun ei tiedä, mitä sairastaa. Vaikee suunnistaa, kun silmät on revitty päästä. Mitä sä naurat? Voisit kertoo! On helpompaa kuolla kuin tahtoo. Mitä sun oikein täytyy peittää? Onko se paskaa kun noin haisee?

Spermana bebaan, ei voi estää! Verenä hautaan, en voi kestää! Espoosta Suvaan on matkaa pelottavan vähän - jos edes paskaakaan.

Silmistäs huomaa, kuin sun on vaikee ampuu luomee sun aivossas, jota et tahdo näyttää. Palanen paskaa peräsuolesta haisee kyllä, jollet kuole. On miljoonaa keinoo poista maksa, on miljoona väärempää vastausta.

Spermana bebaan, ei voi estää! Verenä hautaan, en voi kestää! Espoosta Suvaan on matkaa pelottavan vähän - jos edes paskaakaan.

Sama ne, mistä ne huorat tykkää. Mitä se vituttaa sua yhtään? Teet niin kuin sun täytyy tehdä ja tuhoat kaiken elämän täältä. Mitä sä naurat, voisit kertoo? On helpompaa kuolla kuin tahtoo. Kenet sä aiot oikein ampuu? Mikä sua vituttaa?

Savuna piippuun, en voi estää. Elävänä hautaan, salli mun nauraa. Kivusta tuskaan on matkaa pelottavan paljon - jos edes kuoletkaan.

2

185

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jenni

      tämä on Halventava.

      Kiroa ennemmin jumala kuin
      tee tälläistä vääryyttä
      Apulannan hienoille sanoituksille.

      jenni :/

    • Anonyymi

      Käsi poikki Pyhäjärvi Hiidenkylä, rekat jotka ovat Op velka ajatuksessa sekä vakuutukset,jatkuva poliisi piha haku näiden Laitinen hiekkakeisarit,jotka varastaa reitit riitaa väliin syö Helena Takalo jatkavat latujöylä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      162
      4833
    2. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      210
      4051
    3. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      85
      3329
    4. 214
      3243
    5. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      112
      3088
    6. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      93
      2934
    7. Lasse Lehtonen palasi ambulanssilennolla Suomeen

      Nyt on syytä lopettaa irvailu.
      Maailman menoa
      125
      1780
    8. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      15
      1649
    9. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      131
      1467
    10. Mikä on kaivattusi toinen nimi

      🙈
      Ikävä
      61
      1359
    Aihe