Domina

onko kokemuksia Domina Inn Riga-hotellista, ja jos on millaisia?
hinta-laatusuhde?
1545
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei voi moittia hotellia mitenkään. Rahalle sai vastinetta. Meillä oli standardi huoneet. Niihin kuului olohuone, makuuhuone joissa kummassakin litteät tv:t ja kylpyhuone kahdenlaisella vessapaperilla. Aamupala oli runsas ja respassa sai apua. Ainut miinus oli, ettei hotelilla voinut vaihtaa rahaa. Hauskaa reissua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stipper kirjoitti:

onko kokemuksia Domina Inn Riga-hotellista, ja jos on millaisia?
hinta-laatusuhde?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu