WRC3

Saako WRC3:ssa lukittuja ralleja auki muuta kuin ajamalla? Kuinka hyvin pitäis pärjätä, et pääsis esim. Suomeen ajelemaan?
2121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siin alussa pistät sen joka on siinä alimassa ja pidät sen (valikon tai mikä sen nimi on)siinä ja painat startia 13 kertaa...niin ne avutuu ja lisää...(muistaksweni se oli niin)

Äänestä
  • mee pikakisa ruutuun painat siinä 13 kertaa starttia ja sitten ''X'' sit kuuluu ääni joka kertoo et koodi meni LÄPI!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äiti kirjoitti:

Saako WRC3:ssa lukittuja ralleja auki muuta kuin ajamalla? Kuinka hyvin pitäis pärjätä, et pääsis esim. Suomeen ajelemaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu