hei,
ajattelin ottaa tässä åkkilähdön 3,9 turkkiin,joko alanyan tai marmarikseen...oletko ajatellut lähteväsi samaan aikaan,ja matkaseuraa vaille? tykkäät löhoillä auringossa,lähteä viihteelle iltaisin ym ym
ajattelin ottaa tässä åkkilähdön 3,9 turkkiin,joko alanyan tai marmarikseen...oletko ajatellut lähteväsi samaan aikaan,ja matkaseuraa vaille? tykkäät löhoillä auringossa,lähteä viihteelle iltaisin ym ym
Vastaukset 4
Vanhimmat
Heips,
Ollaan lähdössä samalle lennolle :)
Mulla vaan sattuu olemaan matkaseurana pari vanhempaa leidiä ja pyörätuolissa istuva herra.
Toivottavasti saat hyvää seuraa matkallesi!
Lämpöä siellä ainakin piisaa :)
Terve!
Itse olisin lähdössä syyskuun alusta Marmarikseen kahdeksi viikoksi. Huonekaveri vain puuttuu, enkä ole vielä äkkilähtöäkään ottanut. Aurinkomatkoilla näytti olevan Marmarikseen kahdeksi viikoksi 295e, ja huoneistohotellin näkee etukäteen. Eli aika naurettavan halvalla pääsisi aurinkoon :)
Oletko mistä päin Suomea lähdössä?
Seuraa löytyy paikallisista Mehmeteistä ja Ahmeteistä. Varmaankin ihan petiseuraa myös....
Kuule oli ihan asiallinen tuo matkaseuranhakuilmoitus, joten tämä aloittaja varmaan kääntyy sinun puoleesi jos tarvitsee jonkun värväämään näitä mainostamiasi Mehmettejä ja Ahmetteja lomaansa piristämään.
Epäilen, että näin ei tule käymään, joten sitä odotellessa pitäisitkö pienempää ääntä asiallisessa viestiketjussa. Kiitos.