VALLOITTAVA TOMMI

Ansku

Tommi Evilä pelasti MM-kisat suomalaisittain ja samalla piristi mun elämääni.
Olen ollut pitkään siipi maassa,mutta kun näin Tommin urheilusuorituksen ja SEN HYMYN oli päiväni pelastettu ja pidemmäksi aikaa!
Mulla on Tommi Evilän fanikuva seinällä ja aamulla se hymyilee mulle ensimmäisenä.
Tommissa on muutakin kuin hyvä urheilija.
Karismaa.Hän tuli kuin itse vapahtaja luoksemme.
Ottakaa miehet mallia,miten nainen valloitetaan myös hymyllä ja iloisuudella!

6

937

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • *cloud*

      Olen täysin samaa mieltä! Useimmat miehet ovat ihan erilaisia kuin tuo upea Tommi Evilä... Siinä on meille suomalaisnaisille kunnon katseltavaa. (ei tietenkään millään pahalla muita miehiä kohtaan)

    • esztelle

      Kyllähän minä Tommin tiesin jo ennen MM-kisojakin, viime kesänä olimme katsomassa Kalevan kisoja Vaasassa...ja siellä kolahti! Nyt sitten ollaan ihan myytyä naista...voi kun pääsisi taas näkemään joskus livenä...

    • mallia

      pitäiskö kasvattaa pitkä tukka ruman naaman ympärille(Evilä on muuten aika ruma jos katsotte muutakin kuin hiuksia) ja pistää parit korvikset niin sitten alkais kelpaamaan. Sori ei onnistu, parempi olla vähän suosittu mies kuin suosittu naismainen mies.

      No niin tästäkin tulee taas jotain ihme puolusteluja korviksille ja pitkälle tukalle.

      • esztelle

        Mietin tässä itsekin noita Evilän kasvoja. Ei ole söpö poika, ei. Ei pelkät korvikset ja pitkä letti miestä tee; lähinnä allekirjoittaneeseen tekee vaikutuksen koko paketti, ei pelkkä naamataulu (vaikka sekin on aika kiintoisa...)
        Huomion arvoista kyseisessä ihmisessä on se, miten ja mitä hän puhuu ja ennen kaikkea se, että silmien takana on "joku kotona".


    • highjump

      Oli se hienoa katsella ILOISTA evilää. kerrankin oli iloista katsella iloista suomalaista urheilijaa.Ne ovat niin saatanan iloisia nämä suomalaiset urheilijat.Voi sitä iloista naurun kikatusta, tai sitten "totaniinkuin niin että" sanailua.Vielä paremmaksi voisivat suomen psykologit opettaa urheilijamme.Malliesierkki on tämä vanäläinen ISINBAJEVA.Miten ihanan aitoa ja spontaania riemuitsemista onistuneen hypyn jälkeen.Tälle tasolle kun Kanerva ja muu johtoporras saisivat suomen kaikki mainospellet.Olis ilmeisesti kaikki tyytyväisiä.

      PS.Oli mm-kisoissa yksi poikkeus;Jukka Keskisalo.Ei yhtään tota niinkuin näjetsen kommenttia.Puhetta vähän , mutta asiaa.Mutta liekö sponsorit kiinnostuneet ollenkaan kun on ihan tavalisen oloinen nuori mies eikä nuole kenenkään p*****tä.

      • Evilän ihailija

        Evilä osaa ottaa myös yleisön.Siinä ne nixi piilee.Ei oo sellanen tavallinen jörrikkä,joka naama peruslukemilla ponnistaa ja sitten mulkaisee kameraan.
        Ja onhan Tommilla tiukka bodi,siinä silmä lepää.
        En aiemmin ollut niin kiinnostunut yleisurheilusta,mutta Evilä sai minutkin napittamaan urheilua.
        Evilästä tulee hyvä malli sponsoroille.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6284
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3783
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3130
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1696
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1388
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1320
    7. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      936
    8. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      929
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      870
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      849
    Aihe