kiva

41238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kiva jossain muualla kuin Suomessa.

Äänestä
  • Minusta tuo hinta on aika halpa...vaikkakin vain 60 neliöö, mut eihän tolla hinnalla saa hikisesti kerrostaloasuntoakaan Lpr:sta. Onkohan jotain kosteusvaurioita??

    Äänestä

  • tonja kirjoitti:

    Minusta tuo hinta on aika halpa...vaikkakin vain 60 neliöö, mut eihän tolla hinnalla saa hikisesti kerrostaloasuntoakaan Lpr:sta. Onkohan jotain kosteusvaurioita??

    Halpahan se on, ja syystäkin.
    Muistaakseni ainakin pintamateriaali oli valittu niin ettei se varmasti kestä suomen ilmastoa, ja tuloksen näki aika äkkiä.

    En tiedä ovatko korjailleet taloa paremmaksi. Kai siitä vielä kalun saa kun pistää muutaman kymppitonnin remonttiin.

    Sisältähän se on varmaan ihan ok.

    Äänestä

  • lwljer kirjoitti:

    Halpahan se on, ja syystäkin.
    Muistaakseni ainakin pintamateriaali oli valittu niin ettei se varmasti kestä suomen ilmastoa, ja tuloksen näki aika äkkiä.

    En tiedä ovatko korjailleet taloa paremmaksi. Kai siitä vielä kalun saa kun pistää muutaman kymppitonnin remonttiin.

    Sisältähän se on varmaan ihan ok.

    Eikös se pinta ole uusittu. Ei mikään ujojen ihmisten talo, itse en kyllä ostais mistään hinnasta :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


talo myynnissä kirjoitti:

mutta en osta http://www.dime.net/dime/c/asunnot/pd/0/0/0/1/.dime?std.key=886311 ostaisitko sinä? Legenda...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu