Mikä

Mikä olisi paras koko kaasarille kun mulla on ennestään 60 läpiskä ja tehari? Mulla oli 16mm lortto mutta meni paskaks! Olisiko joku 16mm-18mm mikuni hyvä?? Onko 20mm liian iso??
1118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei ole 18 on myös iha hyvä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaasari? kirjoitti:

Mikä olisi paras koko kaasarille kun mulla on ennestään 60 läpiskä ja tehari? Mulla oli 16mm lortto mutta meni paskaks! Olisiko joku 16mm-18mm mikuni hyvä?? Onko 20mm liian iso??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu