Humax

Kellään kokemuksia HUMAX LNR-32TPVR taulutelkkarista. Olisi erittäin kiinnostava malli. TV:ssä 2 digiviritintä, 1 analoginen ja lisäksi 40kb:n kovalevy.... Kannattaiskos ostaa? Niitä saisi mediaPlazashop.comista.
1738
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minusta ei kannata. Tuohon hintaan aika keskinkertaiset speksit. Paremman saat jos ostat hyvän LCD erikseen (vaikka uusi Panasonic tai Samsung)ja siihen erillisen hyvän kovalevyllisen digiboksin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ostamassa kirjoitti:

Kellään kokemuksia HUMAX LNR-32TPVR taulutelkkarista. Olisi erittäin kiinnostava malli. TV:ssä 2 digiviritintä, 1 analoginen ja lisäksi 40kb:n kovalevy.... Kannattaiskos ostaa? Niitä saisi mediaPlazashop.comista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu