mrrrh...

ei ei ei

kenen tyhmä idea oli pistää tommi evilästä palsta!

4

658

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • So in love

      tyhmä idea, vai mitä mieltä muut?

      • esztelle

        Olen täysin samaa mieltä kanssasi, kyllä Tommista riittää keskusteltavaa vielä pitkäään...


    • mielestä

      se on hyvännäköinen ?? en kyllä ymmärrä moisia väitteitä.

    • tuhkimo

      Itse en ole mikään fanattinen yleisuheilunseuraaja. Mutta sain liput siskoni kanssa sille launantai illalle, jolloin Evilä hyppäsi pronssia. Tunne oli niin mieletön kun oli itse paikalla kannustamassa. En ole eläissäni samanlaista kokenut, vaikka paljon olen muun alan isoja kisoja käynyt katsomassa.

      Todella hyvän näköinen mies sekä osaa ja tietää mitä tekee. En tarkoita, että MM-kisoissa usein olisi kilpailijoita, jotka evät tietäisi, mitä tekevät, tai muutenkaan urheilulistoissa. Mutta kyllä tämä Evilän suoritus todella sai minut kyynelehtimään tuolla olympiastdionila. Sitä ei sovi halveksua kenenkään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      196
      4159
    2. Taisi kolahtaa....

      Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä
      Maailman menoa
      40
      2669
    3. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      105
      2210
    4. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      86
      1952
    5. Suomi edelleen maailman onnellisin maa

      Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.
      Maailman menoa
      217
      1863
    6. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      12
      1267
    7. Kyllä mies pakit kestää

      Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n
      Ikävä
      40
      1191
    8. Mikä kaivatussasi

      on eniten yllättänyt?
      Ikävä
      84
      1176
    9. Miksi ajattelet

      että et riittäisi kaivatullesi?
      Ikävä
      86
      898
    10. Anniina Valtonen odottaa - Sai 2-vuotiaalta lapseltaan napakan heiton!

      Suosikkimeteorologi Anniina Valtonen elää uutta vaihetta elämässään. Hän on kertonut odottavansa toista lasta. Valtonen
      Suomalaiset julkkikset
      29
      813
    Aihe