Hei palstan GURUT

hei kertokaas ostanks nyt vai passaan pari vuotta?
teen ostopäätöksen neuvojenne perusteella joten älkäähän valehdelko.
4485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jo 2 vuotta liian myöhässä, minä ostin silloin ja nyt jo hinta asunnolla noussut 40 %, mene tänään pankkiin ja osta viikonloppuna asunto, se on minun neuvo josta en edes nyt veloita mitään tällä kertaa...

Äänestä

ALE -70% SYKSYLLÄ.

Tili tehdään ostovaiheessa.

Äänestä

korot nousee jouluun mennessä joten heti pankkiin ja ostoksille. talojen hinnat nousee pilviin!! Ostimme toukokuussa talon ja olis voinu ostaa aikasemminki.

Äänestä
  • ostin vuonna 2001 rivarin 52000 eurolla,
    möin sen vuonna 2004 75000 eurolla.

    toinen esimerkki samasta taloyhtiöstä (identtinen asunto). ostivat vuonna 1999 45000 eurolla ja möivät tänä vuonna 83000 eurolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


neuvokaa kirjoitti:

hei kertokaas ostanks nyt vai passaan pari vuotta?
teen ostopäätöksen neuvojenne perusteella joten älkäähän valehdelko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu