Napakoru

No niin, nyt se on tehty, tilasin ajan kosmetologille ja kohta mullakin on napakoru! Onkos teillä muilla, kommentteja!
3952
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla on,mutta en siihen kosmetologia tarvinnut,riitti kun kävi lävistäjän luona.

Äänestä

Sinulla on sitten hoikka vyötärö ja kaytät eilispäivän muotivaatteita?

Äänestä

miksi kosmetologille asti? eikö se hoidu ihan lävistäjälläkin? vai kumpi on halvempi? entä parempi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


transvestiitille kirjoitti:

No niin, nyt se on tehty, tilasin ajan kosmetologille ja kohta mullakin on napakoru! Onkos teillä muilla, kommentteja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu