cvvxvx

Voiko joku vaihtaa mun riipun ja pläsän ja pokaalin semmosen 10kolen pokaalin Sametti sohvaan jos sinulla on sametti sohva ja voit vaihtaa nuihin niin sano ja jos voit vaihtaa niin pyydä ukkoa nimeltä .:Pulla-poika:. kamuksi
1249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

lmao

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voipallo kirjoitti:

Voiko joku vaihtaa mun riipun ja pläsän ja pokaalin semmosen 10kolen pokaalin Sametti sohvaan jos sinulla on sametti sohva ja voit vaihtaa nuihin niin sano ja jos voit vaihtaa niin pyydä ukkoa nimeltä .:Pulla-poika:. kamuksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu