missä vika?

pitääkö huhut paikkansa et jotkut dvd/cd-asemat on erittäin nirsoja siitä et minkä valmistajan levyjä sinne tunkee??? Hommasin Samsungin ulk.polttavan dvd/cd-aseman mut toistaiseksi ei oo hyväksynyt Imation tai Sonyn DVD RW-levyjä. Kellään kokemuksia?
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on - ja formaatit, kumpaa vai molempiako asemasi tukee ja tukeeko DVD-RW? Kassoppa ihan ohjekirjasta

Äänestä
  • DVD -R/RW sekä DVD R9 formaatit ja CD-levyt

    Äänestä

Ei polta munkaan fujitsu kaiken merkkisiä.. TDK ja Sony kelpaa mutta Werbatim ei pala sitten millään.

Äänestä

Kranttuja ovat. Firmiksen päivitys usein auttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sam sung kirjoitti:

pitääkö huhut paikkansa et jotkut dvd/cd-asemat on erittäin nirsoja siitä et minkä valmistajan levyjä sinne tunkee??? Hommasin Samsungin ulk.polttavan dvd/cd-aseman mut toistaiseksi ei oo hyväksynyt Imation tai Sonyn DVD RW-levyjä. Kellään kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu