Joo

Mä rakastan.
Sun napaas.
Sun kuorsaustas.

rakastan sanoo laulut.
mut mä en
osaa..jotenkii..kuiteskaa..
rakastaa
itseäni.

Mä taidan
rakastaa ihan tosissaa.

Voitaisko me joskus...Kohdata?

Mainokset lupaa unelmaa.
4205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

huhuu älä mainoksista elä, elä ja elä :=)))

Äänestä
  • Huomenta....=)

    Äänestä

unelmia. Niitä en ole koskaan voinut välttää. Onneksi arjessa on niille vielä vähän tilaa. Rakkaus- ikuista opiskelua, mutt luulen että päättötyö jää aina kuitenkin tekemättä.

Äänestä
  • vaikka mä olen samoilla linjoilla sinihoon kanssa,että eletään....)=
    Hyvät päivänjatkot sinne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


n52 kirjoitti:

Mä rakastan.
Sun napaas.
Sun kuorsaustas.

rakastan sanoo laulut.
mut mä en
osaa..jotenkii..kuiteskaa..
rakastaa
itseäni.

Mä taidan
rakastaa ihan tosissaa.

Voitaisko me joskus...Kohdata?

Mainokset lupaa unelmaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu