terraarion sisustus

kertokaapa terraarion sisustus vinkkejä..
1186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

lannoittamatontaluonnonturvetta tietysti pohjalle, sitten sisustus esimerkki: muovikasveja, kiipeilypuu, oksia(koivun tai jonkun muun myrkyttömän, pihkattoman puun..) ja jotain piilopaikkoja(joihin kotilot mahtuvat)
Vain mielikuvituksesi on rajan (ja kotilojen turvallisuus) x) Ja mielellään ainakin vesiallas jossa voi kylpeä ja juoda, ruokakuppi olis kans hyvä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.......akaattikotilo....... kirjoitti:

kertokaapa terraarion sisustus vinkkejä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu