goloffi

mahtuuko farkku golffin konttiin kaksosten rattaat ja mahtuuko taakse kolme lasta istuun?kiitos asiallisille vastaajille.
2311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rattaat mahtuu kyllä. Lapsistasi en ole varma kun en tiedä kuinka paljon olet niille donitseja syöttänyt mutta "normaalikokoiset" kakarat sielä kyllä mahtuu istumaan mutta varmasti tulee pitemmillä matkoilla riitaa tilasta.

Äänestä

Mahtuu ja vielä pari kassiakin. Takana on kyllä hieman ahdasta turvaistuimien kanssa, mutta menettelee lyhyillä matkoilla. Osta vain ilmastoinnilla varustettu farkku, se vähentää takapenkkiläisten kitinää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajuri kirjoitti:

mahtuuko farkku golffin konttiin kaksosten rattaat ja mahtuuko taakse kolme lasta istuun?kiitos asiallisille vastaajille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu