Minkä ihmeen takia suihkuunkin on asetettu kamerat ja että ne vielä näytetään koko kansalle?? Luulis että sais peseytyä edes rauhassa. Tiesivätköhän kilpailijat tästä etukäteen, tai tietävätkö edelleenkään?
Suihku
minah
138078
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Voi kauheeta!
Ihmiset ei voi käsittää että kilpailijat tietävät mihin ryhtyvät. Turha tulla naapurin mamojen tänne kitiseen jos jonku perse vilahtaa.
"If you can't stand the heat, stay out of the kitchen"
Näin juuri. Ja eiköhän jokainen (vaikka toisin väittäisikin) ole joskus katsonut jonkun muun maan BB:ia, ja huomannut että siellä voi todellakin tapahtua mitä vaan ja näkyä mitä vaan.
Että itse ovat sinne menneet, ja ovat varmasti asiasta tietoisia. Piste.
Itse en ryhtyisi tollaiseen, vaikka on unelmavartalo. Jossain kulkee raja, mutta se on heidän päätöksensä kun antaa kuvata.
Miks ei miehistä ole netissä sitten kuvia?
Ja onkohan kamerat pöntönkin vieressä? Uskomatonta...kaikkien vanhemmat ja tyttö/poikaystävät ovat varmaan tosi mielissään.
siksi että ovat varmaan miespuolisia nuo henkilöt jotka kuvia nappasivat nettikameroista ja pisti jakoon.. ja niitä ei kiinnostanut miesten suihkuttelut?
Kamerat ovat vessasakin.. mutta ko. kameraa ei näytetä ellei vessassa tehdä muuta kuin normaalia wc tapahtumaan kuuluvaa.
"Uskomatonta...kaikkien vanhemmat ja tyttö/poikaystävät ovat varmaan tosi mielissään."
So what!
Jokainen vastaa omista teoistaan (=osallistua ohjelmaan). Jos ei ystävät kestä, niin se on heidän välinen asia selvittää ongelma tai olla selvittämättä!
Ulkomaiset versiot on pyörinyt meillä niin paljon, ettei kukaan voi väittää jonkun tulevan yllätyksenä - ellei sitten ole niin v***n tyhmä ja vielä myönnä sitä.
Ei niissä Britti versioissa nyt ihan kaikkea näytetty...jos ei sitten itse halunnut vehkeitään esitellä!
Kylläpäs teitä tumputtajia taas riittää...
Iltalehti 30.8.
"Big Brother -tv-ohjelman tuottaja Jens Helin vakuuttaa, etteivät kamerat suihkussa ja vessassa ole kilpailijoille mikään yllätys.
- Jokainen kilpailija on allekirjoittanut sopimuksen jossa on usein eri sanankääntein selitetty se, ettei yksikään asuinneliö jää vaille kuvaamista. Sekä yleisö että kilpailijat ovat tästä täysin tietoisia, Helin vakuuttaa."
Niin, että joka leikkiin ryhtyy....
se vissiin pitää teille tolloille vääntää!!! Kyllä kyllä kyllä...toki ne tiesivät että suihkuissa yms on kamerat niinkuin oli briteissäkin mutta eivät takuulla kaikki tienneet kuinka avoimesti heidän suihku reissut tulee julki...
Kuka nyt haluaa esitellä alastonta vartaloaan koko hemmetin Suomen kansalle? Juu...onhan niitäki huomionkipeitä, epätoivoisia tapauksia nähty...
Mutta kuka nyt ennenkaikkea haluaa pestä tuheroaan kaiken kansan ihmetellessä ruudun äärellä? Niin...tuskin kukaan!
Ja mitä ne tyttöset tuumaa kun koko suku, poikakaverit, niiden kaverit, omat kaverit, työkaverit ja tuttujen tutut ovat nähneet kaiken tämän "huvin"
Tässä formaatissa on jopa sairaanloista piirrettä havaittavissa...suodaan tumputtajille ja tirkistelijöille mielihyvää roppakaupalla joka ikinen päivä monen kuukauden ajan!
Oishan ne voinu tehä suihkun kohalla saman ku vessan. Eli jos siellä tapahtuu jotain muuta niin sitten voidaan kansalle näyttää netissä ,mutta jos mennään peseytymään niin jätetään ihmiset rauhaan ja annetaan peseytyä.
Olen täysin samaa mieltä...
Mutta ehkä ne aatteli että kun se nettistä pällistely maksaa pitää heti ekana päivänä laittaa jotain sellasta etta kiimaset tumputtajat jatkavat varmasti sitä maksamista ja kyttäämistä...hyi sentäs!!!
Menköön ne tumputtajat muille sivuille nettiin. Halventavaa tollanen. Ite en lähtis tohon mistään hinnasta. En tahtois että koko kansa näkee mut suihkussa vaikak ois kuin hyvä vartalo!
Mutta jokainen tekee niinkuin tahtoo.