ei seiso 'kunnolla' ?

heipsan !
osaako joku kertoa mitä nämä on ettei ns seiso kunnolla ? tavallaan seisoo ja kiihoitus on täysissään mutta penis ei oli kivikova kuten kuuluisi vaan enemmänkin pehmeä ? olen ja parilla miehellä tämän huomannut ja nyt se on hiukan alkanut vaivaamaan. mistä se johtuu ?
64533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

että että.....
saa Sofia nyt kattoa peiliin miksi häntäheikeillä ei ruoto nouse pystöön.

Äänestä
  • kyse ei todellakaan ole siitä..mies laukeaakin penis sellaisessa seisokissa, ja etenkin kun entinen poikaystäväni oli tätä samaa luokkaa. seisokki on periaattessa sama muttei sellainen kivikova, eikä se ole 'puolikunnossa' vaan täydessä mutta pehmeämpi.. jos joku asiallisempi tietäisi asiasta jotain. asia on vain jäänyt mietityttämään.

    Äänestä

  • sofia. kirjoitti:

    kyse ei todellakaan ole siitä..mies laukeaakin penis sellaisessa seisokissa, ja etenkin kun entinen poikaystäväni oli tätä samaa luokkaa. seisokki on periaattessa sama muttei sellainen kivikova, eikä se ole 'puolikunnossa' vaan täydessä mutta pehmeämpi.. jos joku asiallisempi tietäisi asiasta jotain. asia on vain jäänyt mietityttämään.

    Siihen seisokkiin vaikuttaa niin moni asia. Tupakointi, verenkierto, testosteroni, sinkki, stressi jne.

    Välillä kun on vähän puutteessa ja kunnolla kiihottunu se seisoo ku halko. Ja välillä sitten painellaan vähän löysemmällä.

    Äänestä

mene seksikauppaan ja osta penisrengas.pysyy pystyssä kovallakin tuulella.ja kovettuu myös ihanasti tärisevällä seksilelulla.nam.

Äänestä

Sofian kannattaa käydä Virossa rasvaimussa,
sillä lihavuus ei innosta miehiä liiemmin.

PS. Tykkäätkö muuten Fazerin Sinisestä ?

Äänestä

Itse olen hoikka. Olen tavannut myös yhden miehen aikoinaan jolla oli kyseinen ongelma. Enpä kysellyt sitten mikä vikana mut ei sen jälkeen oikeen inspannut. Seksi on kuitenkin tärkeetä. Muiden kanssa ei ole ollut ongelmia. Kokeile vielä niin löydät miehen jolla seisoo kovana. On ollu vaa huonoa tuuria sulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sofia. kirjoitti:

heipsan !
osaako joku kertoa mitä nämä on ettei ns seiso kunnolla ? tavallaan seisoo ja kiihoitus on täysissään mutta penis ei oli kivikova kuten kuuluisi vaan enemmänkin pehmeä ? olen ja parilla miehellä tämän huomannut ja nyt se on hiukan alkanut vaivaamaan. mistä se johtuu ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu