Ärsyttää se yks jätkä!!

Se punapaitanen jätkä joka pälättää jatkuvasti... voi vittu mua ärsyttää se. Sitten sen piti mennä vielä päiväkirjahuoneeseen tunnustamaan, että sillä on niin kivaa siellä ja että tulee kaikkien kanssa toimeen... Toivottavasti ne muut tajuaa äänestää sen ulos talosta!
72130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ainaki saman näkönen ja olonen..

Äänestä
  • on!!

    Äänestä

  • Joo, oikeesti ärsyttää se jätkä, vaikka ittekkin diggaan kundeja; ihme säpättäjä todellakin. Joutaa lähtä!

    Äänestä

  • ihan varmasti kirjoitti:

    on!!

    se on ainoa ällö!! Jani siis. Ni ku kyl ne muut kohta sen vaimentaa, niin ku kuka jaksaa suuttumatta kauaa tollasta pälätystä ja tyhmiä juttuja. Tulee ihan mieleen yksi ihminen, jota en voi sietää. Ja jo puhetyylistä kuulee että selvä homo on. Vaik ei se mitää haittaa eikä vaikuta..

    Äänestä

...sehän nyt on selvää. BB:ssä kun ei ikinä pärjää jos pitää itseään liikaa esillä. Pitää osata myös kuunnella mitä muilla on sanottavana eikä koko ajan jauhaa omia juttujaan.

Äänestä
  • Jari Sillanpää Jr, heh..

    Äänestä

  • On se tosiaan vähän liian nami nami pälä pälä tyyppi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pudottakaa se pois kirjoitti:

Se punapaitanen jätkä joka pälättää jatkuvasti... voi vittu mua ärsyttää se. Sitten sen piti mennä vielä päiväkirjahuoneeseen tunnustamaan, että sillä on niin kivaa siellä ja että tulee kaikkien kanssa toimeen... Toivottavasti ne muut tajuaa äänestää sen ulos talosta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu