APUA SILENT HILL 2

voisitteko auttaa olen jumissa.
menin exit ovesta toiseen taloon löysin vessanpöntöstä lapun jossa luki 09>>1416
mutta en saa sillä kassakaappia auki, miten se aukeaa????

T:anssi
1257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaarallista, koska muistini mukaan siellä on ammuksia pyssyyn.

Kyllä se kaappi aukeaa, kun pyörittelet sitä kiekkoa nuolien osoittamaan suuntiin annettujen numeroiden kohdalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apv kirjoitti:

voisitteko auttaa olen jumissa.
menin exit ovesta toiseen taloon löysin vessanpöntöstä lapun jossa luki 09>>1416
mutta en saa sillä kassakaappia auki, miten se aukeaa????

T:anssi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu