Fude

Paljonko Fude kuluttaa bensiiniä per 100km kuristuksella ja ilman?Uteliaisuuttani vaan kysyn.
1356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

2,3 Litraa menee mun Fudella sadalle kilometrille. Fudessani on etuvariaattorissa kevyemmät rullat, takavariaattorissa kisajousi eli 50 % jäykempi kuin alkuperäinen jousi ja kaasarissa Powerfilter. Fude kiihtyy tosi hyvin ja huiput 70 kmh vakionopeus 63 kmh jota se kulkee myös ylämäet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Takakumi kirjoitti:

Paljonko Fude kuluttaa bensiiniä per 100km kuristuksella ja ilman?Uteliaisuuttani vaan kysyn.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu