layoutteja

........

mistä löytyis kopioitavia layoutteja? (suomalaisilta sivuilta) koira aiheisia ei ainakaan tunnu löytyvän, vaikka googlea kuinka käyttäis...

10

7479

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • carrie
    • Layouttéja tarvitseva.

      Mulla sama juttu Layoutteja ei löydy mistään!! vaikka Googlesta yrittais.. ja sitten kun löytää niin joku on vaan tehnyt äkkiä vaikka ei osais köyttää ku Painttii hiukan!

      • mini-poni

        Kiitos noista sivuista oli iha kivoi


      • Jitu
        mini-poni kirjoitti:

        Kiitos noista sivuista oli iha kivoi

        Se ketä väitti että layoutteja ei löydy käy kurkkaa osotteen:www.freewebs.com/mintun06 sielt sitten joko layoutit tai jos ne ei kelpaa,paina ¨helppi¨ sieltä lauout paikkoja niin sielhä niit jonkin verran on ;)


      • pehmopupu ^^
        Jitu kirjoitti:

        Se ketä väitti että layoutteja ei löydy käy kurkkaa osotteen:www.freewebs.com/mintun06 sielt sitten joko layoutit tai jos ne ei kelpaa,paina ¨helppi¨ sieltä lauout paikkoja niin sielhä niit jonkin verran on ;)

        http://olionet.org/kuvasivut/ulkoasut.php
        http://www.freewebs.com/mdsdesign05/layout.htm#elukat
        http://geocities.com/voltemortti/layt.html

        tos pari hyvää paikkaa ;)


    • Izulainen

      Laittakaa googleen hakusanaks eternity world. sieltä pitäis löytyy kivoja layoutteja!

      • Jennitinn

        Ohoh, Eternity Worldiahan mainostellaan täällä :D Itse olen yksi sivun ylläpitäjästä. Eli sieltä löytyy vapaata kopioitavaa ulkoasuista buttonpohjiin ja nukeista viivoihin. Löytyy myös HTML-apuja, tutoriaaleja (ns. "seuraa askel askeleelta" -kuvaohjeita) ja paljon muuta!
        http://www.eternity-world.net/


    • -.-

      Tsekkaa Devils little sisteristä

    • pottunokkka

      juu niit ei löydy siksi kun se tietyn "aiheinen" tarkoittaa 99,9%:sti aina pelkästään sitä header kuvaa, eli kuvaa joka on siinä sivun ylhäällä :) kyllä niit tietysti löytyykin mut se et minkä "aiheinen" sivu on sen määrittää aina pelkästään se header kuva ja sisältö :)

      eli kun haluat koira aiheisen webbisivun, niin kopsaa tyhjä css laatikko ja teet vain siihen header kuvan aiheesta koira :) esim vaika täältä http://www.code-sucks.com/css%20layouts/

    • Nomíra

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      69
      4377
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      66
      4032
    3. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      117
      3872
    4. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      76
      3215
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      86
      3152
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      63
      2397
    7. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      62
      1786
    8. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      216
      1260
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      128
      1243
    10. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1235
    Aihe