Kaunotar4+....

Missä olet, Sinua ikävöin!!!!!
72519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

minä..missäs sä olet?

Äänestä

muistanhan mä sut jäihän mun takki sinne saunaan sun rintsikoiden kanssa samaan naulaa, tuun jokupäivä hakee,okos ukkos kotosalta pois ettei ole taas vihanen, mie soitan niin tiedät laittaa sen los.

Äänestä

minäkö olen hukassa

Äänestä
  • SINÄKÖ SE OOT, NÄIN MONEN VUODEN JÄLKEEN MUISTATKO SÄ MUA? OLIN AIKA SÖPÖ POITSU.....SILLOIN

    Äänestä

  • SÖDE kirjoitti:

    SINÄKÖ SE OOT, NÄIN MONEN VUODEN JÄLKEEN MUISTATKO SÄ MUA? OLIN AIKA SÖPÖ POITSU.....SILLOIN

    No, no
    Ikä, vai ikäväkö se hartioita painaa?
    Suloinen olet, aina.

    Äänestä

mussukkasiko?

Äänestä

Huhuuu!!!!..Ikäväääää!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedät kuka... kirjoitti:

Missä olet, Sinua ikävöin!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu