Tulkaa minun uudistuneille nettisivuilleni. osoite on:
www.freewebs.com/petsit
Paljon tietoa ja lisää on tulossa!!!!!!!!
katseet tänne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
4
1016
Vastaukset
- kielikonduktör
Vilkaisin saittia. Sen kieli on kammottavaa. Miksi kirjoitetaan "ulkoilutus hihna". Eikö perinteellinen talutushihna riitä. Vastaavia kielivirheitä on useita. Siksi sivu on huono.
- Joopa
No, ei ne kielivirheet nyt niin kammottavia olleet, että sivusto vain sen takia tuomitaan huonoksi. Kielivirheethän voidaan korjata. Muuten ihan kivat sivut mielestäni. No niin, sivuston tekijä nyt vain oikolukemaan ja viilaamaan pilkkuja, niin todistus paranee.
- lisää absurditeetin määrää
Joopa kirjoitti:
No, ei ne kielivirheet nyt niin kammottavia olleet, että sivusto vain sen takia tuomitaan huonoksi. Kielivirheethän voidaan korjata. Muuten ihan kivat sivut mielestäni. No niin, sivuston tekijä nyt vain oikolukemaan ja viilaamaan pilkkuja, niin todistus paranee.
Tuon saitin kieliasu ja sisältö on täyttä roskaa. Se lisää vain maailman mielipuolisuuden määrää. Olisi paras jos se saman tien lopetettaisiin. Noita näennäishempeitä elukoista lässyttäjiä on jo liikaa. Ne on samoja tyyppejä, jotka sitten aikanaan jättävät lapsensa hoitamatta. Se näkyy vammaisessa kielenkäytössä.
- koiruus
Heipä hei! Kävin kurkkaamassa sivuillasi - varmasti rakkaudella tehdyt sivut, joissa uskoakseni innokkaille aloittelijoille paljon mukavaa luettavaa ja katsottavaa. Ehdottaisin kuitenkin, että annat jonkun sellaisen henkilön, joka osaa auttaa oikeakielisyyden kanssa, oikolukea sivusi ja neuvomaan. Myös varsinaiset asiavirheet olisi hyvä korjata - jos koiralla, jonka pitäisi synnyttää, on jo seitsemäskymmenes vuorokausi astutuksesta, niin luultavasti on jo myöhäistä soitella eläinlääkärille!!!
ystävällisin terveisin !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1964286"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?992823Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am1522327Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p8622706 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark492233Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.302057- 192051
- 851909
Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1371901Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m201876