Tulkaa minun uudistuneille nettisivuilleni. osoite on:
www.freewebs.com/petsit
Paljon tietoa ja lisää on tulossa!!!!!!!!
katseet tänne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
4
1027
Vastaukset
- kielikonduktör
Vilkaisin saittia. Sen kieli on kammottavaa. Miksi kirjoitetaan "ulkoilutus hihna". Eikö perinteellinen talutushihna riitä. Vastaavia kielivirheitä on useita. Siksi sivu on huono.
- Joopa
No, ei ne kielivirheet nyt niin kammottavia olleet, että sivusto vain sen takia tuomitaan huonoksi. Kielivirheethän voidaan korjata. Muuten ihan kivat sivut mielestäni. No niin, sivuston tekijä nyt vain oikolukemaan ja viilaamaan pilkkuja, niin todistus paranee.
- lisää absurditeetin määrää
Joopa kirjoitti:
No, ei ne kielivirheet nyt niin kammottavia olleet, että sivusto vain sen takia tuomitaan huonoksi. Kielivirheethän voidaan korjata. Muuten ihan kivat sivut mielestäni. No niin, sivuston tekijä nyt vain oikolukemaan ja viilaamaan pilkkuja, niin todistus paranee.
Tuon saitin kieliasu ja sisältö on täyttä roskaa. Se lisää vain maailman mielipuolisuuden määrää. Olisi paras jos se saman tien lopetettaisiin. Noita näennäishempeitä elukoista lässyttäjiä on jo liikaa. Ne on samoja tyyppejä, jotka sitten aikanaan jättävät lapsensa hoitamatta. Se näkyy vammaisessa kielenkäytössä.
- koiruus
Heipä hei! Kävin kurkkaamassa sivuillasi - varmasti rakkaudella tehdyt sivut, joissa uskoakseni innokkaille aloittelijoille paljon mukavaa luettavaa ja katsottavaa. Ehdottaisin kuitenkin, että annat jonkun sellaisen henkilön, joka osaa auttaa oikeakielisyyden kanssa, oikolukea sivusi ja neuvomaan. Myös varsinaiset asiavirheet olisi hyvä korjata - jos koiralla, jonka pitäisi synnyttää, on jo seitsemäskymmenes vuorokausi astutuksesta, niin luultavasti on jo myöhäistä soitella eläinlääkärille!!!
ystävällisin terveisin !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan95937Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv675701- 453946
- 203617
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv353476Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h463340No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol413243- 522929
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni32665- 422655