Tulkaa minun uudistuneille nettisivuilleni. osoite on:
www.freewebs.com/petsit
Paljon tietoa ja lisää on tulossa!!!!!!!!
katseet tänne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
4
1035
Vastaukset
- kielikonduktör
Vilkaisin saittia. Sen kieli on kammottavaa. Miksi kirjoitetaan "ulkoilutus hihna". Eikö perinteellinen talutushihna riitä. Vastaavia kielivirheitä on useita. Siksi sivu on huono.
- Joopa
No, ei ne kielivirheet nyt niin kammottavia olleet, että sivusto vain sen takia tuomitaan huonoksi. Kielivirheethän voidaan korjata. Muuten ihan kivat sivut mielestäni. No niin, sivuston tekijä nyt vain oikolukemaan ja viilaamaan pilkkuja, niin todistus paranee.
- lisää absurditeetin määrää
Joopa kirjoitti:
No, ei ne kielivirheet nyt niin kammottavia olleet, että sivusto vain sen takia tuomitaan huonoksi. Kielivirheethän voidaan korjata. Muuten ihan kivat sivut mielestäni. No niin, sivuston tekijä nyt vain oikolukemaan ja viilaamaan pilkkuja, niin todistus paranee.
Tuon saitin kieliasu ja sisältö on täyttä roskaa. Se lisää vain maailman mielipuolisuuden määrää. Olisi paras jos se saman tien lopetettaisiin. Noita näennäishempeitä elukoista lässyttäjiä on jo liikaa. Ne on samoja tyyppejä, jotka sitten aikanaan jättävät lapsensa hoitamatta. Se näkyy vammaisessa kielenkäytössä.
- koiruus
Heipä hei! Kävin kurkkaamassa sivuillasi - varmasti rakkaudella tehdyt sivut, joissa uskoakseni innokkaille aloittelijoille paljon mukavaa luettavaa ja katsottavaa. Ehdottaisin kuitenkin, että annat jonkun sellaisen henkilön, joka osaa auttaa oikeakielisyyden kanssa, oikolukea sivusi ja neuvomaan. Myös varsinaiset asiavirheet olisi hyvä korjata - jos koiralla, jonka pitäisi synnyttää, on jo seitsemäskymmenes vuorokausi astutuksesta, niin luultavasti on jo myöhäistä soitella eläinlääkärille!!!
ystävällisin terveisin !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3432799SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis652266Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781939Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis651581- 1401522
- 691119
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön255936Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li7918- 39800