Tulkaa minun uudistuneille nettisivuilleni. osoite on:
www.freewebs.com/petsit
Paljon tietoa ja lisää on tulossa!!!!!!!!
katseet tänne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
4
1014
Vastaukset
- kielikonduktör
Vilkaisin saittia. Sen kieli on kammottavaa. Miksi kirjoitetaan "ulkoilutus hihna". Eikö perinteellinen talutushihna riitä. Vastaavia kielivirheitä on useita. Siksi sivu on huono.
- Joopa
No, ei ne kielivirheet nyt niin kammottavia olleet, että sivusto vain sen takia tuomitaan huonoksi. Kielivirheethän voidaan korjata. Muuten ihan kivat sivut mielestäni. No niin, sivuston tekijä nyt vain oikolukemaan ja viilaamaan pilkkuja, niin todistus paranee.
- lisää absurditeetin määrää
Joopa kirjoitti:
No, ei ne kielivirheet nyt niin kammottavia olleet, että sivusto vain sen takia tuomitaan huonoksi. Kielivirheethän voidaan korjata. Muuten ihan kivat sivut mielestäni. No niin, sivuston tekijä nyt vain oikolukemaan ja viilaamaan pilkkuja, niin todistus paranee.
Tuon saitin kieliasu ja sisältö on täyttä roskaa. Se lisää vain maailman mielipuolisuuden määrää. Olisi paras jos se saman tien lopetettaisiin. Noita näennäishempeitä elukoista lässyttäjiä on jo liikaa. Ne on samoja tyyppejä, jotka sitten aikanaan jättävät lapsensa hoitamatta. Se näkyy vammaisessa kielenkäytössä.
- koiruus
Heipä hei! Kävin kurkkaamassa sivuillasi - varmasti rakkaudella tehdyt sivut, joissa uskoakseni innokkaille aloittelijoille paljon mukavaa luettavaa ja katsottavaa. Ehdottaisin kuitenkin, että annat jonkun sellaisen henkilön, joka osaa auttaa oikeakielisyyden kanssa, oikolukea sivusi ja neuvomaan. Myös varsinaiset asiavirheet olisi hyvä korjata - jos koiralla, jonka pitäisi synnyttää, on jo seitsemäskymmenes vuorokausi astutuksesta, niin luultavasti on jo myöhäistä soitella eläinlääkärille!!!
ystävällisin terveisin !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä
ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis3076684Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia
Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai505827Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)
No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j1925332Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen
Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi614103Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä
ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan383348Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto
Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava53343HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi
Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok533254Töppö-persut ovat todella tyhmiä
sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan293018Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %
Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739112262Mitäpä ostaisin ja lähettäisin Metsa Manille joulupäkitsiä?
Vähän vaikea miettiä ja keksiä eikä pelkkää rahalahjaa oikein kehtoo. Kertokaapa te?381125