ei tarvitse

kytäjän kartanoo kauemmas. mitäs jehuja ne oittaan kartanon jengi oli?
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei varmaankaan ole tutkittu?

Äänestä
  • Poliisi on tutkinut kaikki lähialueen mahdollisuudet tuon talon väki mukaanlukien jopa jonkun hoitolaitoksen kastroituja potilaita myöden. Ja uskokaa nyt vähitellen, kyllä poliisi on kaiken sen tehnyt mitä oli tehtävissä ja mitä voi sen ajan systeemeillä. Ainoa moka, että lähtivät heti ajattelemaan, että NG vain mahdollinen uhri. Se on eräs tän tragedian suurimpia möhliä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mennä kirjoitti:

kytäjän kartanoo kauemmas. mitäs jehuja ne oittaan kartanon jengi oli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu