TÄRKEÄÄ

jos haluut ilmasta kamaa (dragon fullit tai 100millii) niin addaa runes thehate! se antoi mulle eilen 100millii koska sanoin et reportoin siit ellei se anna niit
4465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se oot kumminkin sää ite koska haluut kavereit!!! ja jos et oo nii onko se enkkulaine vai suomalainen

Äänestä
  • aika moni khyl sanoo et thehate olis suomalainen, mutta en mä nyt sit tiiä.

    Äänestä

  • Dorffi kirjoitti:

    aika moni khyl sanoo et thehate olis suomalainen, mutta en mä nyt sit tiiä.

    Se on suomalainen

    Äänestä

  • tomi666 kirjoitti:

    Se on suomalainen

    witun idiootit en oo antanu kenellekkaa mitaan rahaa joten alkaa kayttako mun nimee saatana

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

jos haluut ilmasta kamaa (dragon fullit tai 100millii) niin addaa runes thehate! se antoi mulle eilen 100millii koska sanoin et reportoin siit ellei se anna niit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu