Mikä vittu noissa pojissa oikein on!!!!!? En jaksa enään niitä! Eka ne vaikuttaa oikein mukavilta, mutta mutta... Oikeesti voi vittu! En ole koskaan tuntenu ketään järkevää poikaa! Jokku on ollu mun seurassa kun halunnu päästä pukille. Jotkut osoittautuu pohjimmiltaan vitun kantelioiksi ja selkäänpuukottajiksi! Ärh... en jaksa jaksa jaksa! Sellasseelle valioyksilölle jo menetinkin neitsyyteni ja sitten poika jätti! Ei vittu alan lepsoksi.
Ja pitäs näköjään alkaa vähentää v-sanaa, lukasin tekstini.
Ja pitäs näköjään alkaa vähentää v-sanaa, lukasin tekstini.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Njaa... Oletko miettinyt omaa käyttäytymistäs? Jos vaikka torjut poikia jotenkin, tai ne ahdistuu... Jos teet jotakin? Tai sitten sulla on käyny vaan huono mäihä. Ei kaikki ole sellaisia. Jatka ettimistä, äläkä kattele niitä suurisuisempia.. :D Ne tuovat itseään esille just siksi, etteivät osaa eivätkä ole muuta.
Suurin osa on sellasia "kusipäitä". Minä itse en kuulu niiden joukkoon ;) Ja ikää löytyy 16 vuotta. Jos olen kiinnostunut jostain tytöstä ja hän musta niin en todellakaan mieti pelkästään että pääsisin pukille tms. Osottaisin hänelle hellyyttä ja muuta sellaista mistä te tytöt pidätte =)
Ei ne kunnon pojat etsikään tytöstä mitään panopuuta, vaan pelkästään mukavaa kahvilaseuraa! Nainen, jota mies kunnioittaa, on hänelle kaiken "sellaisen" yläpuolella.
Kuulosti tosiaan muuten hienolta, mutta tuota "pelkästään" sanaa en ymmärrä ("Jos olen kiinnostunut jostain tytöstä ja hän musta niin en todellakaan mieti pelkästään että pääsisin pukille"). Miksi pitäisi ajatella hänen sukuelintään ollenkaan? Kerro mulle, koska en tiedä, kun en ole mies.Itse en ainakaan ajattele henkilöä alastomana, johon olen ihastunut. Ajattelu ei ole henkilön arvoista... Paljon enemmän ajattelen hänen kauniita, sinisiä silmiään. Ja jos ajattelen tuhmia, on unelmieni kohteena joku pornotähti tai muu miesmalli. Se on täysin eri asia mulle olla ihastunut johonkin tai sitten ajattella vain jonkun kullia. Anteeksi kielenkäyttö..
niin pojat viisastuvat, aivan kuten sinäkin ;) (eivät enää hyppää ventovieraan sänkyyn)
Eipä pidä paikkaansa, useimmat kundit jäävät sellaisiksi! Muutenkin pojat aikuistuvat ehkä noin 35-vuotiaina, nimittäin kun katselee lukioiden ja amiksien jätkiä, he ovat noin yläasteen seiskan tasolla. Sama jatkuu parinkympin puolelle, sen jälkeen käytös alkaa olla hillitympää, mutta sama lapsellinen kusipäisyys piilee pohjalla. On tietysti mukavia ja fiksujakin poikia (noin 5-10% heistä), jotka arvostavat tyttöjä eivätkä elä seksistä, mutta he ovat ujoja ja yksinäisiä. That´s it.
mull on vittu ihan sama juttu..jätkät on perseestä!(xne haluu vaa panna.. panna... ja panna....pakko kysyy mut ooksä tampereelta?(:15-16 v?
En ole TREeltä. Melko läheltä kuitenkin.
oot?
17 vuotias
sit oo 9 (: ajattelin vaa et oot yks janna tampereelta..
Samat sanat tytöille!! Mikä v**tu teissä mättää??
Olen seurustellut elämäni aikana kolme kertaa. Ensimmäinen päättyi ilman mitään syytä, ei selityksiä eikä mitään. Kaikki vaan oli ohi, enkä vielälään tiedä siihen syytä, en tehnyt mitään väärää tai jättänyt mitään tärkeää tekemättä. Toinen juttu kesti hieman pidempään, mutta kun aloin ihastumaan tähän ihmiseen jne, hän päätti että exä kiinnostaakin taas ja minun tunteeni hyllytettiin kylmästi! Kolmannella kerralla olin parin kuukauden jumppaleluna, kunnes koulut alkoivat ja kesäkolli sai häädön.
Onko tytöillä ylipäätään minkäänlaisia tunteita? Pystyttekö te ymmärtämään sitä, että vaikka mies on fyysisesti vahva, hänkin saattaa kaivata rakkautta ja läheisyyttä eikä pelkkää seksiä?
Itselleni neitsyys oli kunnia-asia, olin 18v asti neitsyt kunnes teimme sen silloisen tyttöystävän kanssa. En ikimaailmassa olisi tehnyt sitä, jos olisin tiennyt ettei hänellä ole mitään tunteita minua kohtaan. Minulle asia oli tosi merkittävä, ja luulin että suhteemme olisi "vahvistunut" sen jälkeen, mutta sainkin jonkun ajan kuluttua kännyyni viestin jossa ilmoitettiin että olet sinkku taas, heihei!
Nyt en enää uskalla tutustua kehenkään, koska tiedän jo ennalta miten siinä tulee käymään! Onko niin että kaikki te ihanat, uskolliset ja suloiset tytöt ihastutte niihin pettäjäkusipää- kundeihin, ja kaikki me mukavat, "hyvät" miehet löydämme vain niitä tunteettomia pintaliitäjätyttöjä? Elämä on siis reilua... Taidanpa alkaa homoksi. ;-)
Mun juttuni meni taas niin että eka poika oli sellanen että oltiin vielä kavereina hyvää pataa, mutta kun mentiin virallisesti yhteen se alko vältellä ja lopulta pistin itse poikki kun puhumisesta eitullut mitään, kun vain vältteli. Toinen poika ei ikinä ottanut yhteyttä ja olen varma jossen olisi päivittäin soittanut sille, niin meidän juttu olisi kuihtunut pois, mutta niinhän se lopulta tekikin kun poika ei vaihteeksi noteerannut mitenkään. Kolmas poika oli pari vuotta vanhempi. Oikea herrasmies ja otti hyvin huomioon kaikki tarpeeni. Oikea hurmuri, mutta tämä herra osoittautui vain panoa havittelevaksi häntähäikiksi. Ja neljäs ja täten viimeinen poika oli myös "ritarillinen" ihana komistus. Vei neitsyyden ja jätti. Hah, onkohan vika sitten vaan mussa...
mitäköhän tähän nyt sanois.ei kaikki jätkät ole kusipäitä pilluhaukkoja.varmaan se 10% on niitä jotka ei halua pelkästään seksiä,vaan rakkautta.minä ainakin haluan.3 viikkoa sitten löysin itselleni mukavan tuntuisen tytön ja ollaa yhdessä.tämä suhde tuntuu hyvältä.saa nähdä millaista on tulevaisuudessa,toivottavasti hyvää :) niin,älkää kiinnostuko niistä suurisuisista jätkistä jotka vaan heruttelevat (=haluavat pillua).minusta kyllä välillä tuntuu että kaikki tytöt on oikeita munahaukkoja,mutta eihän se niin ole!! ja sama pätee jätkiin :)
onnex olkoon vaan - neitsyytesi antamisesta tuollaiselle urpo-gurgolle! oli varmaan ihan kivaa. juu vähennä toki sitä vittua - ei oo kiva lukea.
ota huomioon että et ihastu sellaisiin, jotka ovat nörttejä, ei kusipäitä. Joten turha valittaa.