Vetasin tuosa just vaimon siskoa kannikkaan, ei voi miehen elämä tästä ennää parantua elintaso meinaa, akka tullee huomenna kotiin pittää olla totisennäkösenä kummanki! mutta nyt napataan saaremaata 80 volttisena,laimennettunna mutta kulli otaa eteen,seisoo aivan sinisenä!eiku uutestaan petiin!oonko alkkoholisti?
Aaaahhh...
6
736
Vastaukset
- vee
no voi hyväjumalauta.mitäs muuta oot puuhannu monta kuukautta?
Tenkasta ei ookkaan
palstalla näkynyt ko joskus talvella!!
vieläkö sulla Tenkanen on se skootteri?
ja miten se vaimon sisko jakselee?- tenkanen
kaikile tiedoksi mulla mennee hyvin ja on kootterit ja matkavaunut tallela, akan kans kylläkii ollu vähäsen vaikeuksia, on otalleltu tuosta siskostansa mutta nyt tyven vaihe.työterveysakka nosti helevetin metelin verinäytteestä jouvuin oleen viikon nokanvalkasukuurila ja antaan uuven putkilon punasta että on tyytyväinen!on ollu tää palsta pikkusen hukasa kun menivät muuttaan näitä sivuja.ajokortin oon saanu takaisn samoilla kirjaimilla.
Kyllä on tenkasella sellaiset oireet, että viina on vienyt... ei enää moraalisia rajoja. Vaimon siskoa kannikkaan 80-volttista naamassa..hmm. Oli se kokemus sitten todellinen tai mielikuvituksessa, niin oireet on huonot. Johtuuko tenkasen palstoille ilmestyminen ilmojen kylmenemisestä??
- aahoohoo
sen verran et sehän on joutunu osittaiseen ulkoruokintaan sinne asuntovaunuun ku vaimo pisti sitä ojennukseen. On tainnu jätkälle tulla holotna ku on luikerrellu ittesä sisätiloihin.
Lämpimikseen se paskaa jauhaa.
Ouhaioun junivöösitin psykiatrian tiedekunnan naisjaosto on tehny empiirisiä kokeita sattumanvaraisesti valituilla, yli 18 v täyttäneillä miespuolisilla yksilöillä ja tullu siihen tulokseen tutkimuksissaan, et mitä suurempi suu, sitä pienemmät vehkeet.
Ihan vain tietoiskuna tämmönen juttu. - se...
aahoohoo kirjoitti:
sen verran et sehän on joutunu osittaiseen ulkoruokintaan sinne asuntovaunuun ku vaimo pisti sitä ojennukseen. On tainnu jätkälle tulla holotna ku on luikerrellu ittesä sisätiloihin.
Lämpimikseen se paskaa jauhaa.
Ouhaioun junivöösitin psykiatrian tiedekunnan naisjaosto on tehny empiirisiä kokeita sattumanvaraisesti valituilla, yli 18 v täyttäneillä miespuolisilla yksilöillä ja tullu siihen tulokseen tutkimuksissaan, et mitä suurempi suu, sitä pienemmät vehkeet.
Ihan vain tietoiskuna tämmönen juttu.Tenkasen vehkeet on varmaan ihan sopivan kokoiset,kun kerran siskolle näyttää kelpaavan.
Tenkanen kai on kesän ollu pusikossa ja alkaa näyttäytymään taas sisätiloissa,että kyllä se siitä taas alkaa lutviutumaan,tuo tenkanen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?944151- 262268
- 2002126
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell1011942PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w3911732- 1431329
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1001249Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.321045Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha72956Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?78815