TR3

Voiko Tomb Raider 3:ssa poistaa tallennuksia mitenkaan? Laite on PC.
1218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä niitä kai voi poistaa siitä kansiosta missä TR3:n tallennukset ovat. Eli Oma Tietokone ja esim. C-asema (se asema tietenkin minne olet Tombin asentanut), Core Designin kansio ja sieltä TR3:n kansiosta löytyy savegameja numeroituna nollasta eteenpäin. Sitten vain deletoimaan.. Varmista vain että poistat juuri niitä mitkä haluat poistaa etkä mitään tärkeää.

Jos haluat säilyttää savetukset, kopioi ne ja tallenna johonkin toiseen kansioon säilytystä varten muuttumattomina. Myöhemmin voit sitten laittaa ne takaisin jos haluat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TR3 kirjoitti:

Voiko Tomb Raider 3:ssa poistaa tallennuksia mitenkaan? Laite on PC.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu