mikä mussa on vialla ku kukaa ei tunnu kiinnostuvan?! mun kamut ja kaikki sanoo et mä oon tosi nätti..oonkohan mä sit liian ujo...aina mun bestikseen vaan ihastutaan ja se vauhtaa poikakamuja ku sukkii...ei se oo ees nätti kauheesti finnei ja sillee...silti sen ympäril pörrää pojat mikä siis vialla?
miks?
tyttönen....
3280
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Epäilen et sen takii et oot noin mustasukkanen jopa sun bestiksel!!!
Meeppä nyt ittees ja todellakin mieti millanen oot, ja sitä että tuotko sä sen esille kunnolla mitä olet. Jos sä oot vaan kuorees käpertyneenä, niin ei kukaan kiinnostu. Mietippa perhosen toukkaa, eipä oo kaunis, ja sit ku se kuoriutuu siitä sen ihme tsydeemistä, se on älyttömän upee. Kokeile samaa, tee ittes pelkästään ajatuksella kiinnostavaks ja kauniiks. Luota ittees että säkin olet kaunis ja kiinnostava, ja vain loista! Kyllä se siitä! Ei kauneus oo kaikki kaikessa että kiinnostutaan, vaan se koko olemus. Täytyy vaan tykätä ittestään sen verran että pystyy loistamaan ulos päin. Ja muista kuoriutua!=)
Luonne lisää olkonäköä ja paljon..muista tuo kun katuja tallailet=) nimittäin jos tunnet itsesi kauniiksi ja seksikkääksi sitä myös muiden silmissä olet! kuulostaa uskomattomalta mutta ihmisen sisäinen tunne huokuu oikeen huokuu ympäristöön! olet varmaan joskus kulkenut jonkus henkilön ohi joka on todella karismaattinen ja sen tuntee myös muutkin ihmiset selkärangassaan! siis sanatonta viestintää=) elikkä itseluottamusta! onnea!