kumpi parempi

Nii kumpi ois parempi Mtx Thunder 4500 vai Peerless r.12.. Tuommonen thunder kans on kuulemma hyvä.Kiitän etukäteen vastanneita
6551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

äänet täältä suunnasta.

Äänestä
  • Peerless täältäkin.

    Äänestä

  • ???? kirjoitti:

    Peerless täältäkin.

    peerless

    Äänestä

osta zxc 6000 jalkatuella oleva vvm120 stereo paketti jytisee komeesti

Äänestä

Eikö oisin kotija pistänyt sen.. Ajattelin siis että kummalla popittais enemmän ?? Pyydän että joku vielä vastaa

Äänestä
  • peerless

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meriläinen2441 kirjoitti:

Nii kumpi ois parempi Mtx Thunder 4500 vai Peerless r.12.. Tuommonen thunder kans on kuulemma hyvä.Kiitän etukäteen vastanneita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu