Laatuviihdettä

Suomen BB hakkaa englantilaisen version 10-0. Porukat keksii kaikenlaista hauskaa ja pitävät kunnon showta päällä ilman viinaa.Englantilaiseen versioon ei saatu elämää muuta kuin viinaa antamalla.
2633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tuolla talossa kyllä hirveesti säpinää oo näkyny! Kyllä sielläki alkas varmaan tapahtua ihan eriin tahtiin kun sinne viinaa kärrättäis...

Äänestä

Olis ne tyypit saaneet viinaa josseivät olis mokanneet sitä viikkotehtävää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkk kirjoitti:

Suomen BB hakkaa englantilaisen version 10-0. Porukat keksii kaikenlaista hauskaa ja pitävät kunnon showta päällä ilman viinaa.Englantilaiseen versioon ei saatu elämää muuta kuin viinaa antamalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu