mitä tehä

Olen ihastunut erääseen tyttöön ja suutelimme tuossa jokin aika sitten...lähdin tilanteesta "karkuun" ja pahoittelin tekemääni...onko tuon jälkeen mahdollisuutta, vai paras unohtaa???
2458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos tyttö tosiaan tykkää sinusta, niin uskoisin, että mahdollisuus on yhä olemassa (ellei tapauksesta sitten ole jo kulunut todella pitkä aika).

Kerrot vain hänelle, mikä sinulle tuli, niin eiköhän se siitä :)

Äänestä

Kokeile, niin sittenhän tuon tiedät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hgioj kirjoitti:

Olen ihastunut erääseen tyttöön ja suutelimme tuossa jokin aika sitten...lähdin tilanteesta "karkuun" ja pahoittelin tekemääni...onko tuon jälkeen mahdollisuutta, vai paras unohtaa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu