Tämä tarina ei ole tosi, joskin aiheidea on peräisin tositarinasta, jonka joskus kuulin kapakassa. Mutta siitä ei sen enempää, tällä erää... Palautettakin saa antaa, jos jaksatte loppuun asti lukea.
- - - -
Sen piti olla ihan tavanomainen peli-ilta Ollin talon takkahuoneessa. Eli ensin saunottiin ja sitten ryhdyttiin pelaamaan - niinkuin olimme tehneet lukemattomia kertoja ennenkin. Jostain syystä kuitenkin osa mukaantulijoista perui ja sitten kävi niin, että meitä olikin vain neljä pelaajaa – joista minä olin ainoa nainen. Sukupuolestani huolimatta olin mielestäni pelannut varsin miehekkäästi – jos sökönpeluu nyt yleensä sukupuolesta on kiinni - ja olin jopa voitolla jonkun verran. Pelistä kuitenkin alkoi olla paras puhti poissa, kun panokset olivat pienet ja nekin vähät rahat olivat oudosti valuneet toiselle puolelle pöytää. Olli ja minä pinosimme kolikoita komeiksi kasoiksi samalla kun Antti ja Jukka kaivoivat viimeisiä senttejä taskuistaan.
Olimme iloisessa nousuhuppelissa ja keskustelu eksyi jotenkin seksiin tai oikeastaan alun perin pornofilmeihin. Pojat puhuivat jostakin pätkästä, joka oli edellisiltana tullut joltakin kaapelikanavalta. Ohimennen joku kysyi minunkin mielipidettäni elokuvasta.
-En ole nähnyt, ei minua tuollaiset jutut kiinnosta, vastasin välinpitämättömästi.
Antti katsoi minua ihmeissään. – Siis seksikö ei sinua kiinnosta, hän pyysi tarkennusta.
-Tarkoitin kyllä pornofilmejä mutta, no joo, kun kerta kysyt niin kyllä seksikin noin yleisesti on mielestäni aika ylimainostettu huvi, heitin räväkästi.
-Jumalauta nainen, et voi olla tosissasi, Jukka ihmetteli naureskellen. – Ootko sä joku frigidi vai mikä?
Mietin hetken vastaustani. Ken leikkiin ryhtyy se leikin kestäköön. –No, ehkäpä. Onhan sitä kaikenlaista tullut tehtyä, mutta ei seksi mitään suuria tuntemuksia herätä. Oikeastaan lähinnä pitkästyttää koko touhu.
Miehiä nauratti. – Nyt puhut silkkaa peetä. Jos se onkin ollut miehistä kiinni?
Kohautin olkiani ja päätin heittää lisää löylyä. – Mistäs minä sen tietäisin. Mutta ei mulla tunnu kyllä missään vaikka miten päin pantaisiin.
Miehet vilkuilivat toisiinsa edelleen naureskellen. –Tuo alkaa kuullostaa jo provokaatiolta. Meidänhän on ihan pakko tarkistaa asian laita.
-Hah, turha vaiva. Vaan mikäs siinä, yrittäähän aina sopii.
-Tottakai pitää. Ainahan me autetaan naista mäessä, vai mitä jätkät? kyseli Antti ja muut miehet nyökyttelivät mukana.
En tiedä johtuiko hilpeästä hiprakan asteestani vai mistä, mutta saman tien nousin pöydästä ja ryhdyin aukaisemaan paidannappejani. – No miehet, todistamisen taakka on teillä. Mites ois?
- Vau, kai tässä on pakko ottaa haaste vastaan, sanoi Olli, ja silmäili minua melkeinpä klinisen tutkivasti. Muutkin miehet seurasivat tiiviisti riisuutumistani, vaikka teinkin sen mahdollisimman mutkattomasti (tähän rooliin eivät sopineet mitkään stripparin elkeet).
Riisuin farkkuni ja pikkuhousuni ja hetkisen päästä seisoin ilkosen alastomana miesten edessä. Olimme toki useaan kertaan saunoneet yhdessä erinäisissä bileissä; silti oli hiukan kiusallista olla ainoana naisena ilman vaatteita kolmen miehen edessä. Omasta mielestäni olen varsin tavallisen näköinen, hoikka ja pienirintainen. Olen sinut oman vartaloni kanssa, mutta miesten mielipidettä on tietenkin vaikeampi arvioida
Nostin käteni ylös ja pyörähdin muutaman kerran ympäri. - No niin, miltä näyttää?
- Jaa- a, no ihan ensi silmäyksellä ei ainakaan löydy mitään suurempia rakennevikoja, Antti sanoi tutkien katseellaan tiiviisti vartaloani...
- Rakennevikoja! Pah, tyypillinen insinööri, tuhahdin ja kiipesin pöydälle.
Asettauduin makaamaan selälleni, kädet niskan alla ja jalat tiiviisti yhdessä. Miehet kertyivät ympärilleni ja hetken kuluttua tunsin monta arvioivaa kättä vartalollani. Suljin silmäni ja kuvittelin tovin miltä näytän yläpuolelta, makaamassa alastomana kolmen hauskannäköisen miehen käpälöitävänä. Tätä eivät kaverit ikinä usko, ajattelin - enkä oikein uskonut itsekään. Lievää häkellystäni peittääkseni päätin jatkaa valitsemani roolin esittämistä.
- Hoh hoijaa, eikö täältä löydy edes vanhoja naistenlehtiä luettaviksi, jotta minullakin olisi jotakin hupia, narisin kiukkuisesti. Jostakin työnnettiin käteeni hiirenkorville kulunut Aku Ankka, jonka nappasin äkkiä käsiini ja levitin kasvojeni suojaksi. Yksi käsi siveli rintaani, nipisteli nänniä ja hetken päästä sille ilmestyi pari, joka otti toisen rintani samanlaiseen käsittelyyn. – Mukavasti käteensopivat, tuntuvat olevan samaan paria, kuulin Antin arvion.
- Hieronta varmasti lämmittää kylmänkin koneiston sanoi Jukka ja samalla tunsin kuinka napani seutuville kaadetiin lämmintä öljyä. Ainakin kolme kättä haali mukaansa öljyä ja kohta rinnoillani liukasteli kaksi liukasta kättä jotka perustellisesti levittivät öljyä joka neliösentille.
Lantioni seutuvilla liikkuva käsi aiheutti lievää levottomuutta. Se siveli vatsaani, liukui alas karvatupsun peittämälle häpykummulle ja siitä reisille. Paluumatkalla sormet työntyivät kevyesti reisieni väliin, joita edelleen puristin yhteen tiukasti.
- No miltäs arvon leidistä nyt tuntuu, tiedusteli Antti, joka ilmeisesti oli vastuussa levottomuuden tunteesta alavatsallani.
- Ei tunnu missään, ei yhtikäs missään, vastasin ja auoin leukojani mukamas leveään haukotukseen. Minähän sanoin, että turha vaiva. Yritin paneutua Aku Ankkaan, jossa Karhukopla suunnitteli kieroja juonia Roopen rahasäiliöön pääsemiseksi – äärimmäisen kiinnostava tarina siis... En enää ollut oikein perillä käsien lukumäärästä ja niiden kulloisestakin sijainnista, mutta yhtäkkiä tunsin, että sääriäni sivelevät kädet alkoivat levittää nilkkojani. Pyristelin heikosti vastaan, mutta vastarintani oli oudon tehotonta.
- Mutta mitäs täältä löytyykään, jokos teistä joku on tännekin sen öljyn kanssa ehtinyt, Antti kyseli ja liu'utti sormeaan kiusallisen hitaasti pitkin reiteni sisäpintaa. - No en minä ainakaan, totesivat Jukka ja Olli melkein yhteen ääneen.
Reisiäni levitettiin nyt entistä leveämpään haara-asentoon. Kätkeydyin tiiviisti lehden suojaan, ja poskeni kuumottivat entistä pahemmin, kun tiesin kaikkien miesten tuijottavan avoimeen haaroväliini.
- Ettei vain nyt sittenkin olisi käynyt niin, että täällä olisi kosteutta omastakin takaa, Antti sanoi ihmetystä teeskennellen ja samalla tunsin kuinka hänen sormensa alkoivat sivellä häpyhuuliani. Purin hammasta ollakseni hiljaa, vaikka sormet jatkoivat röyhkeitä tutkimusretkiään intiimeillä alueillani. Ne liukuivat häpyhuulteni väliin, löysivät klitoriksen, hieroivat sitä hetken ja jatkoivat taas alaspäin, työntyivät rohkeasti sisääni.
Nyt sormia tuntui olevan enemmänkin, haarojeni välissä oli suoranainen tungos. Työnsin itseäni – mielestäni huomaamattomasti – vasten miesten käsiä. Silloin suojanani ollut Aku Ankka lehti otettiin yhtäkkiä otteestani. Jukka ja Olli seisoivat molemmin puolin minua ja Antti jalkopäässä. Hekin olivat kuoriutuneet housuistaan ja minulla oli tilaisuus tarkastella heidän miehistä varustustaan, joka jokaisella oli jo täydessä taisteluvalmiudessa.
- No milläs näistä me tämän testin tekoa jatkamme? kysyi Jukka. - Tjaa-a, tätähän täytyy vallan fundeerata sanoin ja ojensin käteni tarttuakseni Jukan terhakkasti tanassa olevaan patukkaan. Sen pinta oli lämpimän sileä, miellyttävän tuntuinen viileään käteeni. Oikella kädellä kurkotin kohti Ollin kyrpää joka heilui melkein korvani juuressa.
Mielessäni mietin, löytyykö maailmasta kahta samanlaista miehistä asetta: jokainen on omalla tavallaan kiehtova ja yhtä persoonallinen kuin kantajansa. Näistä vasemman puoleinen oli paksuudestaan huolimatta jotenkin poikamaisen oloinen kun taas oikealla oleva edusti ikään kuin karskia kokemusta kovuudessaan ja suonikkuudessaan. Antin kalu taas oli perinteisen suomalainen, tasapaksu ja muhkealla terskalla varustettu.
Vetelin hitaasti tunnustellen tasatahtiin molempien esinahkaa ylös ja alas, hieraisin peukalolla terskaa ja puristin kevyesti kämmeneni sen ympärille. Olo oli kuin Indiana Jonesilla käärmeluolassa, jotakin uhkaavaa oli näissäkin - joskin samalla myös jotain hyvin kiehtovaa. Yhtäkkiä keskittymiskykyni kärsi pahan kolauksen: tunsin Antin pään painuvan jalkojeni väliin ja kohta tunsin kuinka hänen lämmin kielensä lipoi häpyhuuliani. Hän työnsi polveni koukkuun, levitti reiteni ja painoi kasvonsa tiiviisti häpyäni vasten, nuoli ja lipoi kiivaaseen tahtiin.
Inahdin tahtomattani ja tajusin että roolisuoritukseni ei enää ollut kovin uskottava, jos kohta tässä mahdollisuudet Oscar-suoritukseeen kai oli joka tapauksessa menetetty jo aikoja sitten... Antti puristi huulensa klitorikseni ympärille ja orgasmin tullessa tahdottomina supistuksina unohdin hetkeksi muut testivälineet kokonaan: vasemmanpuoleista taisin puristaa liiankin kovalla voimalla, koska yhtäkkiä tunsin että jotakin lämmintä levisi rinnoilleni. Ilmeisesti siis yksi testiväline oli nyt poissa laskuista...
Samassa tunsin että minua vedettiin jaloista alaspäin, ja pian peppuni oli pöydän reunan kohdalla. Antti nosti jalkani ylös kohti kattoa ja puristi reiteni ja sääreni vartaloaan vasten. Olin juuri sopivalla korkeudella, nostin päätäni nähdäkseni ison terskan joka upposi sisääni kuin muurinmurtaja. Antti aloitti työntelemällä hitaasti ja perusteellisesti ja samalla Ollin käsi alkoi hieroa valmiiksi herkkää klitoristani.
Käännyin Olliin päin ja näin hänen kumartuneen ylleni: hänen aseensa heilui sopivasti silmieni edessä. Hamusin hänen terskansa huulieni väliin ja kädelläni veivasin esinahkaa edestakaisin. Antin työnnöt ja Ollin vaativat sormet alkoivat tuottaa tulosta: orgasmin hetkellä päätin yrittää vielä kerran: käänsin pääni ja henkäisin viimeisen repliikkini: -Ei tunnu... ei niin yhtään... missään.
Antin murahtelusta arvasin hänenkin juuri saavan oman osuutensa ja samalla tunsin että Ollin lasti purkautui kaulalleni, lämpimänä ja limaisena.
Miehet rojahtivat sohviin ja nojatuoleihin, minä nousin istumaan ja siivoamaan itseäni hetken päästä. Mielessäni mietin, että eihän yksi kerta vielä mitään todista. En kuitenkaan halunnut sanoa sitä ääneen - vielä tällä kertaa...
- - - -
Sen piti olla ihan tavanomainen peli-ilta Ollin talon takkahuoneessa. Eli ensin saunottiin ja sitten ryhdyttiin pelaamaan - niinkuin olimme tehneet lukemattomia kertoja ennenkin. Jostain syystä kuitenkin osa mukaantulijoista perui ja sitten kävi niin, että meitä olikin vain neljä pelaajaa – joista minä olin ainoa nainen. Sukupuolestani huolimatta olin mielestäni pelannut varsin miehekkäästi – jos sökönpeluu nyt yleensä sukupuolesta on kiinni - ja olin jopa voitolla jonkun verran. Pelistä kuitenkin alkoi olla paras puhti poissa, kun panokset olivat pienet ja nekin vähät rahat olivat oudosti valuneet toiselle puolelle pöytää. Olli ja minä pinosimme kolikoita komeiksi kasoiksi samalla kun Antti ja Jukka kaivoivat viimeisiä senttejä taskuistaan.
Olimme iloisessa nousuhuppelissa ja keskustelu eksyi jotenkin seksiin tai oikeastaan alun perin pornofilmeihin. Pojat puhuivat jostakin pätkästä, joka oli edellisiltana tullut joltakin kaapelikanavalta. Ohimennen joku kysyi minunkin mielipidettäni elokuvasta.
-En ole nähnyt, ei minua tuollaiset jutut kiinnosta, vastasin välinpitämättömästi.
Antti katsoi minua ihmeissään. – Siis seksikö ei sinua kiinnosta, hän pyysi tarkennusta.
-Tarkoitin kyllä pornofilmejä mutta, no joo, kun kerta kysyt niin kyllä seksikin noin yleisesti on mielestäni aika ylimainostettu huvi, heitin räväkästi.
-Jumalauta nainen, et voi olla tosissasi, Jukka ihmetteli naureskellen. – Ootko sä joku frigidi vai mikä?
Mietin hetken vastaustani. Ken leikkiin ryhtyy se leikin kestäköön. –No, ehkäpä. Onhan sitä kaikenlaista tullut tehtyä, mutta ei seksi mitään suuria tuntemuksia herätä. Oikeastaan lähinnä pitkästyttää koko touhu.
Miehiä nauratti. – Nyt puhut silkkaa peetä. Jos se onkin ollut miehistä kiinni?
Kohautin olkiani ja päätin heittää lisää löylyä. – Mistäs minä sen tietäisin. Mutta ei mulla tunnu kyllä missään vaikka miten päin pantaisiin.
Miehet vilkuilivat toisiinsa edelleen naureskellen. –Tuo alkaa kuullostaa jo provokaatiolta. Meidänhän on ihan pakko tarkistaa asian laita.
-Hah, turha vaiva. Vaan mikäs siinä, yrittäähän aina sopii.
-Tottakai pitää. Ainahan me autetaan naista mäessä, vai mitä jätkät? kyseli Antti ja muut miehet nyökyttelivät mukana.
En tiedä johtuiko hilpeästä hiprakan asteestani vai mistä, mutta saman tien nousin pöydästä ja ryhdyin aukaisemaan paidannappejani. – No miehet, todistamisen taakka on teillä. Mites ois?
- Vau, kai tässä on pakko ottaa haaste vastaan, sanoi Olli, ja silmäili minua melkeinpä klinisen tutkivasti. Muutkin miehet seurasivat tiiviisti riisuutumistani, vaikka teinkin sen mahdollisimman mutkattomasti (tähän rooliin eivät sopineet mitkään stripparin elkeet).
Riisuin farkkuni ja pikkuhousuni ja hetkisen päästä seisoin ilkosen alastomana miesten edessä. Olimme toki useaan kertaan saunoneet yhdessä erinäisissä bileissä; silti oli hiukan kiusallista olla ainoana naisena ilman vaatteita kolmen miehen edessä. Omasta mielestäni olen varsin tavallisen näköinen, hoikka ja pienirintainen. Olen sinut oman vartaloni kanssa, mutta miesten mielipidettä on tietenkin vaikeampi arvioida
Nostin käteni ylös ja pyörähdin muutaman kerran ympäri. - No niin, miltä näyttää?
- Jaa- a, no ihan ensi silmäyksellä ei ainakaan löydy mitään suurempia rakennevikoja, Antti sanoi tutkien katseellaan tiiviisti vartaloani...
- Rakennevikoja! Pah, tyypillinen insinööri, tuhahdin ja kiipesin pöydälle.
Asettauduin makaamaan selälleni, kädet niskan alla ja jalat tiiviisti yhdessä. Miehet kertyivät ympärilleni ja hetken kuluttua tunsin monta arvioivaa kättä vartalollani. Suljin silmäni ja kuvittelin tovin miltä näytän yläpuolelta, makaamassa alastomana kolmen hauskannäköisen miehen käpälöitävänä. Tätä eivät kaverit ikinä usko, ajattelin - enkä oikein uskonut itsekään. Lievää häkellystäni peittääkseni päätin jatkaa valitsemani roolin esittämistä.
- Hoh hoijaa, eikö täältä löydy edes vanhoja naistenlehtiä luettaviksi, jotta minullakin olisi jotakin hupia, narisin kiukkuisesti. Jostakin työnnettiin käteeni hiirenkorville kulunut Aku Ankka, jonka nappasin äkkiä käsiini ja levitin kasvojeni suojaksi. Yksi käsi siveli rintaani, nipisteli nänniä ja hetken päästä sille ilmestyi pari, joka otti toisen rintani samanlaiseen käsittelyyn. – Mukavasti käteensopivat, tuntuvat olevan samaan paria, kuulin Antin arvion.
- Hieronta varmasti lämmittää kylmänkin koneiston sanoi Jukka ja samalla tunsin kuinka napani seutuville kaadetiin lämmintä öljyä. Ainakin kolme kättä haali mukaansa öljyä ja kohta rinnoillani liukasteli kaksi liukasta kättä jotka perustellisesti levittivät öljyä joka neliösentille.
Lantioni seutuvilla liikkuva käsi aiheutti lievää levottomuutta. Se siveli vatsaani, liukui alas karvatupsun peittämälle häpykummulle ja siitä reisille. Paluumatkalla sormet työntyivät kevyesti reisieni väliin, joita edelleen puristin yhteen tiukasti.
- No miltäs arvon leidistä nyt tuntuu, tiedusteli Antti, joka ilmeisesti oli vastuussa levottomuuden tunteesta alavatsallani.
- Ei tunnu missään, ei yhtikäs missään, vastasin ja auoin leukojani mukamas leveään haukotukseen. Minähän sanoin, että turha vaiva. Yritin paneutua Aku Ankkaan, jossa Karhukopla suunnitteli kieroja juonia Roopen rahasäiliöön pääsemiseksi – äärimmäisen kiinnostava tarina siis... En enää ollut oikein perillä käsien lukumäärästä ja niiden kulloisestakin sijainnista, mutta yhtäkkiä tunsin, että sääriäni sivelevät kädet alkoivat levittää nilkkojani. Pyristelin heikosti vastaan, mutta vastarintani oli oudon tehotonta.
- Mutta mitäs täältä löytyykään, jokos teistä joku on tännekin sen öljyn kanssa ehtinyt, Antti kyseli ja liu'utti sormeaan kiusallisen hitaasti pitkin reiteni sisäpintaa. - No en minä ainakaan, totesivat Jukka ja Olli melkein yhteen ääneen.
Reisiäni levitettiin nyt entistä leveämpään haara-asentoon. Kätkeydyin tiiviisti lehden suojaan, ja poskeni kuumottivat entistä pahemmin, kun tiesin kaikkien miesten tuijottavan avoimeen haaroväliini.
- Ettei vain nyt sittenkin olisi käynyt niin, että täällä olisi kosteutta omastakin takaa, Antti sanoi ihmetystä teeskennellen ja samalla tunsin kuinka hänen sormensa alkoivat sivellä häpyhuuliani. Purin hammasta ollakseni hiljaa, vaikka sormet jatkoivat röyhkeitä tutkimusretkiään intiimeillä alueillani. Ne liukuivat häpyhuulteni väliin, löysivät klitoriksen, hieroivat sitä hetken ja jatkoivat taas alaspäin, työntyivät rohkeasti sisääni.
Nyt sormia tuntui olevan enemmänkin, haarojeni välissä oli suoranainen tungos. Työnsin itseäni – mielestäni huomaamattomasti – vasten miesten käsiä. Silloin suojanani ollut Aku Ankka lehti otettiin yhtäkkiä otteestani. Jukka ja Olli seisoivat molemmin puolin minua ja Antti jalkopäässä. Hekin olivat kuoriutuneet housuistaan ja minulla oli tilaisuus tarkastella heidän miehistä varustustaan, joka jokaisella oli jo täydessä taisteluvalmiudessa.
- No milläs näistä me tämän testin tekoa jatkamme? kysyi Jukka. - Tjaa-a, tätähän täytyy vallan fundeerata sanoin ja ojensin käteni tarttuakseni Jukan terhakkasti tanassa olevaan patukkaan. Sen pinta oli lämpimän sileä, miellyttävän tuntuinen viileään käteeni. Oikella kädellä kurkotin kohti Ollin kyrpää joka heilui melkein korvani juuressa.
Mielessäni mietin, löytyykö maailmasta kahta samanlaista miehistä asetta: jokainen on omalla tavallaan kiehtova ja yhtä persoonallinen kuin kantajansa. Näistä vasemman puoleinen oli paksuudestaan huolimatta jotenkin poikamaisen oloinen kun taas oikealla oleva edusti ikään kuin karskia kokemusta kovuudessaan ja suonikkuudessaan. Antin kalu taas oli perinteisen suomalainen, tasapaksu ja muhkealla terskalla varustettu.
Vetelin hitaasti tunnustellen tasatahtiin molempien esinahkaa ylös ja alas, hieraisin peukalolla terskaa ja puristin kevyesti kämmeneni sen ympärille. Olo oli kuin Indiana Jonesilla käärmeluolassa, jotakin uhkaavaa oli näissäkin - joskin samalla myös jotain hyvin kiehtovaa. Yhtäkkiä keskittymiskykyni kärsi pahan kolauksen: tunsin Antin pään painuvan jalkojeni väliin ja kohta tunsin kuinka hänen lämmin kielensä lipoi häpyhuuliani. Hän työnsi polveni koukkuun, levitti reiteni ja painoi kasvonsa tiiviisti häpyäni vasten, nuoli ja lipoi kiivaaseen tahtiin.
Inahdin tahtomattani ja tajusin että roolisuoritukseni ei enää ollut kovin uskottava, jos kohta tässä mahdollisuudet Oscar-suoritukseeen kai oli joka tapauksessa menetetty jo aikoja sitten... Antti puristi huulensa klitorikseni ympärille ja orgasmin tullessa tahdottomina supistuksina unohdin hetkeksi muut testivälineet kokonaan: vasemmanpuoleista taisin puristaa liiankin kovalla voimalla, koska yhtäkkiä tunsin että jotakin lämmintä levisi rinnoilleni. Ilmeisesti siis yksi testiväline oli nyt poissa laskuista...
Samassa tunsin että minua vedettiin jaloista alaspäin, ja pian peppuni oli pöydän reunan kohdalla. Antti nosti jalkani ylös kohti kattoa ja puristi reiteni ja sääreni vartaloaan vasten. Olin juuri sopivalla korkeudella, nostin päätäni nähdäkseni ison terskan joka upposi sisääni kuin muurinmurtaja. Antti aloitti työntelemällä hitaasti ja perusteellisesti ja samalla Ollin käsi alkoi hieroa valmiiksi herkkää klitoristani.
Käännyin Olliin päin ja näin hänen kumartuneen ylleni: hänen aseensa heilui sopivasti silmieni edessä. Hamusin hänen terskansa huulieni väliin ja kädelläni veivasin esinahkaa edestakaisin. Antin työnnöt ja Ollin vaativat sormet alkoivat tuottaa tulosta: orgasmin hetkellä päätin yrittää vielä kerran: käänsin pääni ja henkäisin viimeisen repliikkini: -Ei tunnu... ei niin yhtään... missään.
Antin murahtelusta arvasin hänenkin juuri saavan oman osuutensa ja samalla tunsin että Ollin lasti purkautui kaulalleni, lämpimänä ja limaisena.
Miehet rojahtivat sohviin ja nojatuoleihin, minä nousin istumaan ja siivoamaan itseäni hetken päästä. Mielessäni mietin, että eihän yksi kerta vielä mitään todista. En kuitenkaan halunnut sanoa sitä ääneen - vielä tällä kertaa...
Vastaukset 5
Vanhimmat
jatka tarinaasi. tämä oli kiinnostava ja ennen kaikkea todentuntuinen.
kivat kesät sinulle.
Hyvä tarina, juonenkehittely oli hyvä ja erityiskiitos siitä että tarinassa oli jotain ideaakin eikä ainoastaan panemista. Kuvailu oli myöskin hyvää. Olin myös yllättynyt että ko. tarina kiihotti vaikkei siinä ollutkaan mitään BDSM:ään viittaavaa ;). Ehkä se oli tuo miesten määrä tai jotain...
Lisää vaan, ikuisena BDSM-vinoutuneena vähän rankempaakin SAA tietty olla ;).
tää oli sytyttävä! Kerrankin useempia miehiä, hyvä! Tahtoo lisää...
Hyvin kirjoitettu, sytytti ainakin minut... Jäin miettimään, että mikä se tositarina oikein olikaan?
Kiitos palautteesta, mukava kuulla että joku on tykännyt.
Ja nyt jälkikäteen se tositarina, yritän kertoa sen niin hyvin kuin muistan...
Joskus vuosia sitten satuin jossakin ravintolassa juttusille erään miehen, Harrin kanssa. Niitä näitä jutusteltuamme kävi ilmi, että meillä oli yhteinen tuttu, suunnilleen samanikäinen Matti. Matin ja Harrin perhe olivat paljon tekemisissä keskenään Harrin ollessa vähän toisella kymmenellä. Harri kertoi, että Matin äiti, jonka minäkin muistin, sensuelli ja iloinen nainen, oli tuohon aikaan ollut hänen suuri salainen ihastuksensa.
Kerran Harrin perhe oli ns. yökylässä Matin perheen luona; pojat olivat omissa oloissaan Matin huoneessa vanhempien pelatessa korttia ja naukkaillessa viiniä. Poikien ilmeisesti oletettiin olevan jo nukkumassa, mutta todellisuudessa ainakin Harri oli hyvin hereillä ja salaa kuunteli vanhempien tekemisiä. Äänet saivat hänet kiinnostumaan niin, että hän hiipi olohuoneen ovenraosta kurkistamaan, mitä huoneessa tapahtui. Näky yllätti teini-ikäisen pojan totaalisesti: Matin äiti makasi alastomana selällään olohuoneen matolla kädet ristissä niskan takana Matin isän naidessa häntä täydellä tohinalla. Vieraat - eli Harrin vanhemmat istuivat sohvalla lasi kädessä ja seurasivat touhua silmä tarkkana, sikäli mikäli kolmen promillen humalassa enää voi olla silmä tarkkana... Matin äidin kasvoilla oli täysin välinpitämätön ilme ja samanaikaisesti hän puhui sohvalla istuville vierailleen. "Näettekö nyt, ei tunnu mistään. Minähän sanoin, että olen täysin frigidi."
Sitä en enää muista, miten tilanne jatkui ja mitä sitten tapahtui - enkä myöskään sitä, mitä Harri teki tuossa tilanteessa... Mutta juttu jäi mieleeni ja siitä sitten tuon omanikin kehittelin. Nyt ajatellen alkuperäinen tarina onkin ehkä parempi kuin pussillinen tuotekehiteltyjä, mutta hällä väliä...