nokkosihottuman

tapaiset kutiavat näpyt koristavat vatsaani ja kylkiäni.. voiskohan olla raskausoire? oon joskus vaan kuullu et sillon voi tulla allergiaa. En oo ikinä ollut millekkään allerginen..
1228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

samantyylistä kutinaoireilua täälläkin, ja vatsassa nimenomaan. olen miettinyt ihan samaa että voisiko olla raskausoire vai onko tosi kaukaa haettua tämä ajatus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


auttakaa.. kirjoitti:

tapaiset kutiavat näpyt koristavat vatsaani ja kylkiäni.. voiskohan olla raskausoire? oon joskus vaan kuullu et sillon voi tulla allergiaa. En oo ikinä ollut millekkään allerginen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu