alkukäyrä

mite on ku siin vakio putkes on joku hukka putki nii jos sen ottaa pois ja tukkii sen reijän nii auttaako se kulkemiseen millää tavalla??????
ja missä siellä vaimentajassa on kuristin tai joku sellane??
mopo on DERBI SENDA R EXTREME -04
3327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei vaikuta mitään tehot alenee jos otat sen pois

Äänestä
  • tehot vaan kasvaa ja huippunopeuskin nousee.
    otat vaan ronskisti irti ja tukit.

    Äänestä

Kyllä muuten auttaa! Tuki vaan mahdollisimman juuresta. Sitten kannattaa vielä vaihtaa pääsuutin laita vaikka 75 (vakio 63). Vaimentajassa ei pitäisi olla mitää mutta siinä paisarissa on Katalysaattori se on vähän vaikeampi poistaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..derbi.. kirjoitti:

mite on ku siin vakio putkes on joku hukka putki nii jos sen ottaa pois ja tukkii sen reijän nii auttaako se kulkemiseen millää tavalla??????
ja missä siellä vaimentajassa on kuristin tai joku sellane??
mopo on DERBI SENDA R EXTREME -04

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu