Kun ei voittanut MM kisoja. Meikä sentään on vähintään toinen!
Evilä on Surkea!
8
956
Vastaukset
- esztelle
Evilä kyllä ehtii olla ensimmäinen ja monissakin kisoissa; varo vaan Raikkonen. Surkea olet itse, puhekin on kuin olis tukittu suu täyteen jotakin ***** ja olemus kuin elävällä kuolleella.
- coopakoo
Olet ¤enintään¤ toinen.
- Tyttö Vaan
Krhm.. Evilä on kuule paras. Mikä siin on huonoo?
Ja kolmas sija on TODELLA hyvä MM-kisoissa! - ja antaa
Kimin vaan kimittää!
- -flower-
Itse oot täysi-kusipää!!! Ammu ittes ni sästytään siltäkin vaivalta!
- esztelle
Ekan viestin kirjoittaja ei ymmärrä sitä, että urheilija, oli sitten formulakuski tai pituushyppääjä whatsoever voi ulkonäön lisäksi osata myös puhua ja ajatella.
- _angel_
esztelle kirjoitti:
Ekan viestin kirjoittaja ei ymmärrä sitä, että urheilija, oli sitten formulakuski tai pituushyppääjä whatsoever voi ulkonäön lisäksi osata myös puhua ja ajatella.
menisit ittees!!! mieti ny vähän mitä ihmettä sä jankutat?! Kimi intää ja narisee ja kääntää ja vääntä asioita, ja haastatteluissa sama nurina. Tommi Evilä on valo vuoden päässä siitä, ja se on hyvä! Ja odottappas vaan, MM-kisojen kolmas sija oli vasta alkua! ;)
- esztelle
_angel_ kirjoitti:
menisit ittees!!! mieti ny vähän mitä ihmettä sä jankutat?! Kimi intää ja narisee ja kääntää ja vääntä asioita, ja haastatteluissa sama nurina. Tommi Evilä on valo vuoden päässä siitä, ja se on hyvä! Ja odottappas vaan, MM-kisojen kolmas sija oli vasta alkua! ;)
Tästä voisi olla aineksia oikein kunnon väittelyksi asti. Noilla kahdella kun on eroa kuin sonnalla ja kullalla...päättäkää itse kumpi on kumpaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175053Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/942293- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171640"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu111892Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48821Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.301818Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654