laske

3410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laske ihan itte vaan ja tee meille palvelus. Kiitos ja näkemiin.

Äänestä
  • Ei tarte laske ku on tio lakuru millä lasken Toope!

    Äänestä

  • Mut.. kirjoitti:

    Ei tarte laske ku on tio lakuru millä lasken Toope!

    Laskuri tarkoitin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sakkosi! kirjoitti:

http://www.poliisintekniikkakeskus.fi/poliisi/lp/home.nsf/pages/346EC1B6650EA748C2256BB5003FD54C

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu